Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

utd120

naprawa systemu windows 7

Polecane posty

Mam taki problem: po włączeniu komputera(laptopa) po ekranie startowym pojawia się czarny ekran i dalej nic. Odpaliłem go z płytki i doszedłem do opcji: 1. Start Repair 2. System restore 3. system image recovery 4. windows memory diagnostic 5. command prompt. Próbowałem opcji 2 i 4, ale to nic nie dało(nic się nie działo po kliknięciu). Potrzebuję naprawić to tak żeby nie utracić danych które są na dysku. wie ktoś jak to zrobić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reinstal programów to ja wiem. jak nie stracę danych z partycji D to jestem spokojny, to mi wystarcza jeśli nie da się odzyskać całkowicie systemu. pytanie tylko czy do recovery wystarczy płytka która była w komplecie przy laptopie, czy trzeba było z na niej utworzyć recovery?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie dysk Ci padł. Wierz mi, bo mam dokładnie to samo co Ty - po ekranie startowym pojawia się czarny ekran. Próbowałem zainstalować Windowsa, ale nie jest to możliwe, bo przez cały czas pisze, że trwa sprawdzanie dysku. W trybie awaryjnym dzieje się to samo. Na płycie ratunkowej mogę wejść w dysk C, natomiast dysku D w ogóle nie odczytuje. Dlatego stawiam, że w Twoim przypadku również padł dysk twardy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra powiem tak, ja wybrałem sprawdzanie błędów i od jakiś 17/18 godzin cały czas je sprawdza, a teraz naprawia, czy to tak ma być tak długo czy to, że tak długo to znaczy, że coś jest nie tak?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...