Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

elosa

Mikrofon - Strasznie cicho słychać + echo

Polecane posty

Witajcie forumowicze,

Problem polega w tym iż mój mikrofon od słuchawek z dnia na dzień postanowił pójść "lele". Wczoraj działał normalnie, dzisiaj mikrofon jest masakrycznie cichy. Podgłośniony o 10 db i przy 100% głośności muszę wydzierać się aby było słychać. Jak mikrofon wychwyci mój głos to powstaje echo które się ciągnie w nieskończoność(?). Powiedzmy zaprezentuje wam jak brzmi echo:

Halo halo halo halo halo I dalej następuje jakieś dziwne buczenie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieje się tak, gdy nagrywasz coś lub korzystasz z programu? Jak tak, to powiedz z jakiego ( np. skype? ). Może problem polega na podłączeniu, albo w nieodpowiednim ustawieniu, w programie ewentualnie, w samym sprzęcie. Jeszcze powiedz jaki posiadasz model słuchawek. To te: Creative HS-600? co masz, w opisie czy inne ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchawki są inne, kupione za ok 25zł w netto firmy Esperanza Nic na komputerze od czasu ich popsucia nie robiłem, ustawienia były testowane na różnych stopniach. Podgłosnianie, ściszanie itp. Nic nie zadziałało. Nie działają nigdzie: TS3; Skype; Steam; nawet próbowałem w Audiacity. Nic.

Mikrofon naprawiłem ręcznie. Problem leży teraż że tak jakby pierdzi. Przez 5 sekund jest cicho potem 5 sekund pierdzi i takie błędne koło.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...