Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

RAZOR026

Creative A220 głośnik subwoofera "pierdzi".

Polecane posty

Siemka. Mam problem z moim subwooferem z Creative A220. Otóż problem polega na tym że przy bassie w piosence głośnik pierdzi. Niby nic dziwnego ale dzieje się to na ok. 1/4 głośności. Załączam audio nagrane komórką bo mikrofon nie chwyta bassu a jedynie SGMini chwyta. Nie pierdzi on jak każdy głośnik przy większej głośności tylko robi takie "FRRRRRRR"

http://www3.zippyshare.com/v/74476240/file.html

Załączam link do nagranego dźwięku. Na początku słychać dobrze.

Powinienem oddać na gwarancję?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sagitarius587

Moim zdaniem taka jest charakterystyka dźwięku tanich głośników. Może zmniejsz basy w ustawieniach dźwięku. Nie słyszę w twoim nagraniu, by głośniki "pierdziały" na tyle, by uznać je za zepsute. Ale mogę się mylić, bo nagranie to nie to samo, co odsłuch w rzeczywistości.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli przedtem wszystko było ok w dźwięku, a teraz zauważyłeś różnicę, to natychmiast oddaj je do serwisu. Tym bardziej, że są na gwarancji. Prawdopodobnie membrana jest uszkodzona, a samemu nie ma co rozkręcać, gdyż utracisz gwarancję na nie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź czy to pierdzi głośnik czy może tam gdzie wylatuje powietrze z woofera. Też mam creativy (inne) i grają super, bass jest super ale jest głośniej to "furczy" powiertrze uciekające z kolumn i strasznie to wkurza ;/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zatykałem BR i dalej pierdziało. Pierdzi z dołu. Pierdziały od początku. Może to dlatego że kiedy wyciągałem je z pudła nacisnąłem na membranę?

@sagitarius UMAD? Skoro głośnik Tracera Macarena nie pierdzi na większej głośności niż Creative to raczej wina głośnika nie jest.

@Gutek Membrana cała.

Wkurzające jest to pierdzenie. Z tego co na YT słyszałem to innym nie pierdzi (właściwie furczy).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sagitarius587

 Nie cytuj poprzedzającego posta w całości. ~y 

No to odawaj na gwarancję. O membranie piszesz dopiero teraz. A ja nie jestem wróżbitą i o tym nie wiedziałem.oczko2.GIF

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...