Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marcus1939

Zepsuty monitor

Polecane posty

Witam, dziś rano odpalam komputer i widzę ciemność, monitor nie działa, jest to samsung b2230n mam go już 3 lata, gwarancja była na 2. Zawiozłem go do kolegi podłączyłem u niego żeby sprawdzić czy może to coś u mnie w kompie ale jednak nie, co mogę zrobić czy opłaca się naprawiać go czy co robić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może opiszesz problem dokładniej? U kolegi się wlącza? Jak się 'nie włącza', to co to dokładnie oznacza? Świeci się dioda? Ekran? Jakieś komunikaty? Czy jak patrzysz pod kątem, to jest obraz, ale nie ma podświetlania?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, prawdopodobnie walnięta elektronika. Automatyczny układ sprawdza wszystkie napięcia i jeśli coś jest nie tak, to inwerter jest wyłączany. Jeśli nie znasz się na elektronice, to zabierz monitor do serwisu, bo przyczyn awarii może być kilka. Naprawa nie powinna być szczególnie droga, ale już sam ustalisz, czy podana cena Ci odpowiada.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli trafiłem w punkt. Jeśli nie boisz się lutownicy, to jest szansa, że naprawisz go sam, jeśli nie ogarniasz tego typu zabaw, to niesiesz do serwisu i mówisz, że inwerter jest awaryjnie wyłączany i niech naprawiają ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...