Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Yaxis

BSoD podczas gry w FarCry2

Polecane posty

Witam, ostatnio grałem sobie w FarCry2 na V.High detalach, moja karta to GeForce 8600GT 256mb.Gra chodzi płynnie więc nie widze problemu z 'przeciążeniem'.Ostatnio chwile pograłem po czym ukazał mi się BSoD, niestety zapomniałem numeru błędu, jeśli się to powtórzy to postaram się podać.Co do gry, jak już wspomniałem, grałem na najlepszych detalach, jedynie cienie miałem na High, a reszta na maksimum, czy jest taka możliwość że moje 8600 nie wyrabia podczas gry ? czy gra nie powinna chodzić bardzo kiepsko w przypadku zbyt dużego obciążenia karty ? nie dawno zainstalowałem GTA 4: EFLC które chodziło w miare dobrze na średnich, mam na myśli: na tyle dobrze że dało się grać.Czy jest taka możliwość że FC2 który ma dużo mniejsze wymagania od GTA4, zbyt bardzo obciążał mi komputer ? po ponownym uruchomieniu gry po BSoD, animacje podczas uruchamiania (Ubisoft,DUNIA itp. takie animacje/filmiki) zmieniły się w maź z pikseli, jakość była straszna, czy to wina uszkodzenia karty czy zwykły błąd w plikach gry ? proszę o w miarę szybką odpowiedź smile_prosty.gif

Pozdrawiam, Yaxis

PS:Specyfikacje mojego komputera:AMD Athlon X64 2.01Ghz x2, 2Gb RAM, GeForce 8600GT, płyta główna to AsRock tylko zapomniałem jaki model.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brakuje zasilacza.

Na początek podaj temperatury w spoczynku i po 20-30 minutach gry. Możesz użyć programu HWMonitor (najlepiej daj screeny ze spoczynku i po pół godzinki gry). Potencjalnym winowajcą jest przegrzewająca się karta graficzna, dobrze by było, gdybyś wyczyścił porządnie PC. Idzie lato, na podwórku gorąco, ciężko efektywnie schłodzić sprzęt i się dzieją takie babole.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomyliłem się, zasilacz ma 300w, i...Jest to Codegen :/ sprawdziłem twój link z czarną listą zasilaczy, Codegen jest na liście.Dokładniej jest to Codegen 200x 300w.Mimo że jest napisane że dyski są uszkadzane przez ten zasilacz, ja takiego problemu nie mam a używam go od bardzo dawna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...