Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominopongo

Rozwiązany: Problem z myszkami USB

Polecane posty

Witam wszystkich.

wczoraj kupiłem sobie myszkę USB, po powrocie do domu okazało się że nie działa, więc wymieniłem na inną mysz (ogólnie inny model) i ta też nie działała więc tę też wymieniłem. Mysz nr 3, niestety, też nie nie działa. Rzecz w tym, że w centrum obsługi, czy jak to tam się nazywa w Media Markt, ta myszka działała gdy ją sprawdzał fachowiec. Problem zaczął się po tym, gdy pan z pomocy powiedział że pewnie mam nieaktualny sterownik USB, więc go zaktualizowałem. Moja stara myszka przed tym zabiegiem działała, a wszystkie inne nowe nie lecz po zabiegu żadna z myszek nie działa i jestem zmuszony używać tablet graficzny do manewrowania kursorem.

Jak narazie przeszukałem tony tematów i for, ale rozwiązania nie znalazłem mimo iż stosowałem się do większości zaleceń. W czym może tkwić problem ? Myszki jak są podpinane to ich laserki świecą oraz pojawia się dźwięk oznajmiający podpięcie nowego urządzenia.

Mam Windows XP Professional Service Pack 3. Proszę o szybką pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu masz bajzel w sterownikach, tak to jest jak sie instaluje co popadnie... Przydała by sie czysta instalacja windowsa bo szukanie winnego sterownika na piechote może zająć mase czasu, szczególnie że masz ten tablet jeszcze. Jak chcesz sie bawić to zainstaluj ten sterownik który aktualizowałeś w starszej wersji, może akurat pomoże.

I nie używaj słowa "fachowiec" w odniesieniu do pracowników Media Markt... znają się oni na komputerach tylko na tyle żeby móc ci wcisnąć największy sh*t z promocji.

Ewentualnie na wszelki wypadek aby wykluczyć uszkodzenie mechaniczne możesz odpalić jakiegoś live cd i zobaczyć czy tam myszka działa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...