Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ToXiC SolDiER

Java

Polecane posty

Używam IE 6 i na xfire.com lub telepolis.pl (i a paru innych) jak klikam na obrazek/screen, on mi się nie pojawia. Na starym komputerze jest wszystko ok ale na nowym nie. Wyinstalowałem Jave przed chwilą i od nowa zainstalowałem i dalej nic.

PS Dlaczego podejrzewam Jave? Jak na jakiejś stronie najechałem na obrazek, na dole mi się pojawiła informacja o Javie.

Jest na ten problem jakaś rada?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby zmiana przeglądarki zależała odemnie to by tego tematu nie było...

Zaraz sprawdze...

Jeśli ma być włączone "Wykonywanie skryptów apletów języka Java" to jest włączone... chyba że coś innego...

EDIT: Jak myślicie, czy zmiana przęglądarki da jakiś efekt? Jeśli tak to będę musiał wymusić to na siłach wyższych...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym zapytać o podobną kwestię. Znajomy posiada laptopa i korzysta z netu za pomocą Blue Connect. Jako przeglądarki używa IE. Powiedział, że od pewnego czasu ma problem z poprawnym wyświetlaniem grafik na stronach. Tam gdzie są jakieś miniaturki - są one wyraźne ale jak wybierze powiększenie to są bardzo rozmazane. Podobnie ma się sprawa z innymi stronami - raz zdjęcia są ok a innym razem nie da się ich obejrzeć. Jak uważacie co to może być? Ja obstawiam na niezaktualizowaną przeglądarkę lub problem z połączeniem. Czy zainstalowanie np. Opery może rozwiązać problem? Dziwne, ja z czymś takim nigdy się nie spotkałem, a rozmazania obrazków powiększonych owszem miałem, ale tyko podczas oczekiwania na ich pełne doładowanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Nie wiem czy piszę w odpowiednim temacie, ale zaryzykuję. Chciałbym pobrać ze strony AWOMO Tomb Raidera: Legend. Po zarejestrowaniu się i pobraniu klienta, naciskam na pobranie, a wyskakuje mi informacja o tytule JavaScript i pisze:

<www.awomo.com>

Plugin not installed

Co robić, jak zainstalować JavaScript i czy trzeba instalować? Dodam, że korzystam z Opery.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...