Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lkuszal

Rozwiązany: Mozzila Firefox- brak odpowiedzi

Polecane posty

Mam Firefoxa od dawien dawna. Nic ostatnio nie zmieniałem, nie doinstalowywałem. Ale dzisiaj cuś się stało i nie mogę włączyć Firefoxa, bo wyskakuje mi coś takiego: http://screenshooter.net/6368438/aefiqdo

Jak kliknę uruchom w trybie awaryjnym to działa, acz muli do tego stopnia że strona ładuje się parę naście minut. . Jeśli natomiast dam zresetuj program to po zatwierdzeniu od razu zwiecha. Próbowałem reinstallować całego Firefoxa. Chrome normalnie działa, bez ścin ani nic.

Aha. Nie piszcie w komentarzach "Przerzuć się na Chrome skoro ci on nie tnie", bo do Firefoxa jestem przyzwyczajony.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wytnij pliki konfiguracyjne firefoxa. W windows 7 to będzie w tym miejscu: c:\użytkownicy\%twój login%\AppData\Roaming\Mozilla\Firefox\Profiles i tu będzie katalog z losową nazwą.default. Dopisz na jego końcu np.-old i spróbuj odpalić. Możesz też przez uruchom firefox.exe /p i tam utworzysz nowy profil.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uruchom Firefoxa w Safe Mode, a następnie uruchom przeglądarkę ponownie. Czasem pomaga. Jeśli jednak nie pomoże, a Safe Mode startuje, to spróbuj powyłączać dodatki, rozszerzenia itp. i sprawdź co wtedy będzie się działo. Jeśli Safe Mode nie startuje, to możesz spróbować zresetować ustawienia Firefoksa.

Obydwa zabiegi (uruchomienie w Safe Mode oraz zresetowanie ustawień) masz opisane tutaj.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK. firefox już działa. niby...wywaliłem wszystkie profile etc. pobrałem jeszcze raz na nowo, zainstalowałem i działa.

Ale jest teraz problem, że jeżeli wpisuje coś do paska adresu to nie wiem czemu, ale jak klikam enter, strzałkę etc. to program totalnie to zlewa i nie przechodzi na nową stronę. Natomiast jeśli mam otwartą kartę startową to mogę bez problemu przechodzić do nowych kart klikając na linki

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...