Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

TvSuperStar

Injustice: Gods Among Us

Polecane posty

No witajcie,

Dzisiaj pierwszy raz zagrałem w świerzą Injustice: God Among Us ( na ps3 ) i postanowiłem, że założę temat do ogólnej dyskusji.

Kupiłem gierkę z potrzeby zabicia czasu podczas krótkich pobytów w domciu i na imprezy z ludźmi których move nie kręci, ale zacząłem " historie " .. odczucia? Ogółem bardzo przyjemne, czuje się troche jak w filmie, ale to w sumie nie przeszkadza. Ważne, że są inne tryby gdzie można zaznać samej walki. Dodam, że w mortala nie grałem .. wszystko wygląda ładnie ( walki, bo same " przerywniki mogły by być wyższych lotów, ale nie narzekam ), intensywne, a fabuła lekko nużąca, ale zjadliwa. To jednak dopiero początek ;3

Próbowałem w multi, ale dostaje nieźle po tyłku więc póki co poczekam na tego jednego mojego bohatera którego ładnie ogarnę, no i przejdę w.w historie.

Chętnie pogram z innymi, i podzielę się wrażeniami ( to tu ), mój nick ( ps3 powtarzam ): jacpr.

Pozdrawiam i zapraszam do zabawy :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra sprawia niezwykłą frajdę. Może dlatego, że jest mniej... "pro" niż taki SF4? Sama walka jest moim zdaniem lepsza niż w MK9. Historia jest też zrealizowana lepiej, jest mniej absurdów i walk "z czapy" (w MK to było na zasadzie "Nadepnąłeś mi na palec? Obiję ci twarz!"), tutaj raczej wszystkie walki są fajnie uzasadnione. Chociaż już sama fabuła... No trochę ją zepsuł element

równoległych światów. Byłoby trochę bardziej "na poważnie", gdyby to wszystko działo się w jednym świecie, moim zdaniem.

Minusy to brak trybu tag team i jedna animacja super-ataku. Tak jak X-raye, już po paru walkach to się robi po prostu nudne tongue_prosty.gif Ale ogólnie na plus. Żaden przełom, żadne GOTY, ale po prostu sprawiająca frajdę nawalanka.

P.S. Teksty Green Arrowa i Flasha rządzą.

edit: Heh, dopiero zauważyłem, że to pierwszy post od dawna... Aż tak małe zainteresowanie grą?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie gra dojedzie dziś bądź jutro, dlatego póki co nie skrobię tutaj niczego. Ograłem demo - przestrzegam przed wyborem Wonder Woman jako pierwszej postaci, którą chcecie przetestować grę. Skusiłem się na jej jędrne ciało i klops! Walka nią jest słaba, pewnie dlatego, że nie porusza się ona normalnie, a korzysta z unoszenia się nad ziemią. Batman to zupełnie inna para kaloszy - dynamiczny, z wieloma fajnymi trickami - taki odpowiednik Scorpiona z Mortal Kombat. Ogółem demo na plus, bijatyki to nie jest moja domena, ale z szacunku dla twórców Mortal Kombat postanowiłem dać Injustice szansę i mam nadzieję, że się nie zawiodę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ledwo trzy (już cztery) posty w tak długim czasie? Tak się nie godzi.

Ja grałem w demo Injustice i muszę powiedzieć, że bardzo mi się podobało. W demie są tylko trzy grywalne postacie, ale na ich przykładzie widać różnorodność i "inność" bohaterów. Być może w przyszłości kupię grę, ale na razie odrzuca mnie cena.

I takie pytanie: podczas walki gram chaotycznie i różnych combosów używam przypadkowo. Po prostu nie do końca wiem jak ich używać - lista ruchów pokazuje, co mam nacisnąć, ale mi to nie wychodzi. Też macie problemy z bardziej skomplikowanymi ciosami (szczególnie tymi, które wymagają mocy)?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Up, faktycznie coś gra na forum popularności nie zdobyła, ale grać jest z kim jeśli przejdziemy singla ( a jest duuuużo do roboty ), albo gdy po prostu chcemy się pobawić w necie.

A te najdłuższe kombosy - nie warto. Nie są jakieś super, rzadko wychodzą, a gdy już zaczynają to z racji długiego ich sklejania często zostają przerwane przez przeciwnika. Kombinacje wykorzystujące pasek mocy są bardzo " easy mode ", robisz tą nieskomplikowaną kombinacje klawiszy i gdy cios jest zadawany szybko dodajesz R2 ( w przypadku ps3 ) - jest perfect :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę się doczekać aż siostra kupi tę grę po prostu nie mogę . Grałam MK podobno się nie opłaca grać już w Injustice ,ale ja i tak czekam ponieważ uważam że ta gra nie jest aż tak podobna do MK ,widziałam filmik na youtoube i faktycznie gra jest troche podobna do MK ,ale uważam że nie aż tak żeby po zagraniu w MK rezygnować z Injustice

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle ile opatrzyłem tą grę to jest to taki MK9 tylko z bardziej profesjonalnym gameplayem. Np. brak osobnego przycisku od bloku i wreszcie hit-stun pokrywa się z animacją oberwania (coś co mnie niemiłosiernie wkurzało w MK9, bo przeczy zasadom z każdej innej bijatyki). Kombosy są też trochę sensowniej zrobione, dłuższe i używanie wersji EX ataków opłaca się dużo częściej.

Z postaci zamierzam obczaić Cat-Woman, Deathstroke, Lobo i Grundy'ego. Oby tylko lepiej zrobili konwersję tym razem. Choćby sam Frame-Skip żeby gra nie robiła slow-mo poniżej 60 FPS.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne kupię, bo nie tak dawno cały czas oglądałem streamy. Mam tylko nadzieję na o wiele lepszą optymalizację, bo tą która była w MK9 to bieda. Wiadomo, mam lapka, ale żeby był slow motion, żeby ciągłe spadki animacji i OLBRZYMIE lagi i slow motion na multi? Po ustawieniu indywidualnych opcji dla gry, gra działała normalnie w singlu, ale lagi w multi nadal olbrzymie.

Trochę odstrasza mnie sugerowana cena, bo 150 na pc to drogo, kiedy MK9 kosztowało 70 zł. Chce po prostu ujrzeć dobrą optymalizację, bo gra sama wybroni się resztą. I bardziej grywalne multi...

Z postaci na pewno zainteresuję się Batmanem. Green Lantern, Sinestro, Grundy, Black Adam i Green Arrow, no może jeszcze Superman i Aquaman... I pewnie wiele innych :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam na tą grę, tylko że od razu nie kupię bo premiera naruto jest przed Injustcie i kupuję naruto więc zbytnio kasy nie będzie. Od Injustice oczekuję dobrej optymalizacji jak i brak slow motion podczas walk online( i ogólnie), grałem u kumpla i nie podobało mi się to ;/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam niecierpliwie. Wersja konsolowa dała mi mnóstwo frajdy, choć grywałem tylko u kumpla i to przez niezbyt długi okres czasu. Zaś informacja o wydaniu wersji na PC sprawiła, że odłożyłem już na ten tytuł pieniądze. Świetna bijatyka na PC zawsze jest bardzo mile widziana i chętnie wesprę twórców, by w przyszłości również o tej platformie pamiętali. Może nie będziemy musieli czekać aż tak długo na blaszane konwersje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że kolejna gra o której raczej nie było wcześniej sygnałów jakoby miała pojawić się na PCty zamierza poszerzyć swoje platformowe horyzonty, zwłaszcza jeśli jest całkiem albo wręcz bardzo dobra (recenzja AJa raczej wskazywała na to drugie ;)). Z drugiej strony, pewnie jeśli grę sprawdzę to na góra godzinę albo dwie, bo jednak moje fanostwo klimatów superhero nie wytrzyma w starciu z mechaniką bijatyki. Jak już w sumie nie raz mówiłem, obok slasherów bijatyki to mój nemezis jeżeli chodzi o gatunku gier ^_^ Zobaczymy jak pójdzie tym razem...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Giera świeetna, fabuła może nie wciąga jak odkurzacz, ale nie nudzi, no i multum hirołsów i vilajnów zwłaszcza dwóch moich ulubionych czyli Lobo i Deathstroke, gra świetna na krótke sesje ot tak żeby sie odstresować, jednak odstresować można się tylko na easy i normal na pozostałych można pogryźć blat od biurka i śwignąć klawiaturą przez okno. Postaci są zbalansowane coo jest dużym plusem, co prawda po niektórych sieknięciach np Lobo nie wiem czy ktoś by jeszcze wstał ;) a super ciosy te które można zrobić dopiero gdy pasek się właduje są meega efektowne i przy tym efektywne. Grając na PC faaktycznie może się zdarzyć "bullet time" ale wtedy trzeba wyłaczyć antyalizing albo w c/użytkownicy/nazwa użytkownika/appdata/roaming/injustice. Tam znajdziemy plik który należy uruchomić jako administrator i pamiętać że należy kliknąć zapisz, a nie zapisz jako.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klawiaturą

Bo w tego typu gry najlepiej gra się na kontrolerze. O wiele lepsze wyczucie, a przede wszystkim mniej przycisków do opanowania. To samo odnośnie najnowszego Mortal Kombat. Na klawiaturze nie tak źle, ale na padzie - poezja dla palców.

Ogólnie mówiąc, to Ultimate Edition to miły ukłon w stronę graczy lubujących się w komputerach. Oczywiście, po podłączeniu kontrolera mamy tę samą grę, ale wygoda płynąca ze sterowania jest bezcenna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Crottor

Mów za siebie. Miałem okazję próbować grać w bijatyki na padzie i krzyżak rani mi palce a gałka jest nie dość precyzyjna przy kręceniu ćwierć i pół kół. Nie mówiąc już o tym że dużo wygodniejsza klawiszologię mogę sobie ustalać na klawie.

Wszystko kwestia przyzwyczajenia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...