Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Telierus

Opóźnienia myszki i klawiatury w grach

Polecane posty

Ostatnimi czasy mam problem z opóźnionymi ruchami myszki i klawiatury w niektórych grach. Mam tak w Guild Wars 2 - tutaj to dzieje się spontanicznie, nie ważne czy jest wielka bitwa na World vs World, czy na terenach PvE, gdzie jest kilka mobków i graczy. W GTA IV na najnowszym patchu 1.0.7.0 na najniższych detalach cały czas jest ten problem. W Skyrime też zauważyłem ten problem i również w Sniper Elite 2. Co ciekawe, mój brat gra w Babo Violent, i takiego problemu nie ma.

Komputer ma już dobre 5 lat, nigdy wcześniej nie miałem z tym problemów. Nic nigdy nie podkręcałem, czyszcze go systematycznie z kurzu raz na dwa tygodnie, używam programu Odkurzacz, CCleaner, mam Kasperky 2013, systematycznie defragmentuję, a ostatni raz formata robiłem dobry rok temu.

Klawiaturę mam z A4 Tech, ma powyżej roku, a myszkę z Vakossa jakieś pół roku, z taką piłeczką w wodzie biggrin_prosty.gif

Poradźcie coś proszę, bo nie wiele mam przyjemności ostatnio z gier :|

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dobry początek powyłączaj w tych grach v-sync. A najlepiej jakbyś wyłączył go z poziomu sterowników karty graficznej. Na pewno masz jakiś panel nvidia, czy inne catalysty. tongue_prosty.gif

Rozumiem, że w systemie myszka i klawiatura działają normalnie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W systemie mysz i klawiatura chodzi jak najbardziej prawidłowo. Mam GForce 9800GT 1GB, 5 lat temu ta karta była świetna, lecz teraz nawet najgorsza nie jest, jak radzi sobie ze średnio zoptymalizowanym GW2 na średnio niskich detalach bez cięcią ^^.

V-Sync to inaczej synchronizacja pionowa?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno niczego nie aktualizowałem. Ostatnio chyba lipcu tamtego roku. Z ciekawości zainstalowałem GTA Vice City (mam całą kolekcję GTA na półce, a co! ^^) i chodzi bardzo dobrze na najwyższych detalach. Nic nie jest opóźnione, ani nie jest za szybkie. Chodzi jak marzenie. Mam wrażenie, że to już ze starości mój PC nie wyrabia. W ostateczności zrobię formata, jak Wasze rady nie pomogą ;(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...