Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gurthang

Rozwiązany: Komputer padł w dziwny sposób

Polecane posty

Witam. Mam problem z komputerem jednak jest on dość dziwny. Grałem sobie spokojnie z kumplami po necie kiedy PC zawiesił się - czarny ekran, wszystko działa dalej, diody się świecą. Walnąłem w reset i tutaj zaczął się probelm. Komputer wyłączył się, włączył ale nie było słychać "pipnięcia" oznaczającego włączenie, nie pojawił się nawet bios. Można powiedzieć że komp trwał w stanie po zawieszeniu. Miałem podejrzenia że może płyta główna się spaliła ale kiedy otworzyłem PC wyglądała normalnie, wszystkie kable są podpięte jak należy. Nie mam pojęcia co może być nie tak. Podzespoły to: Intel Core 2 Duo 2,66GHz, GeForce 8600GT i płyta główna Asusa (niestety nie wiem jaki model bo książeczka od płyty głównej gdzieś się zapodziała).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby padło coś podłączonego do płyty, to powinny pojawić się jakieś sygnały dźwiękowe sygnalizujące uszkodzenie. Także według mnie to płyta, z tym że niekoniecznie do wymiany. Sprawdź kondensatory na płycie, bardzo możliwe że któryś z nich lub kilka jest spuchniętych, wymiana zazwyczaj pomaga, koszt samego kondensatora ok. 1zł więc troche taniej niż wymiana całej płyty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...