Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Preem

Allegro, dawne konto

Polecane posty

Witam, trochę banalna sprawa ale tak z czystej ciekawości, mam pytanie.Kiedyś miałem konto na allegro, założone na rodzica, podane dane, skorzystałem chyba 1 raz, było to ze 3 lata temu, ok lat 2 lat może bliżej zmieniałem e-mail i automatycznie utraciłem do niego dostęp.Nie było mi do niczego potrzebne ani nie miałem żadnych rozpoczętych transakcji na nim.I teraz mam pytanie, skoro tego konta nie zablokowałem to czy muszę się martwić o jakieś nieprzyjemności w przyszłości?Bo ono jest chyba aktywne nadal?

Od tak mi się przypomniało i pytam, będę wdzięczny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz mam zamiar założyć nowe konto a mam nie pełne 18, jest sens podawać prawdziwą datę urodzenia?Będę mógł wtedy normalnie jak inni korzystać z allegro w pełni wszystkich opcji?I czy wystawienie aukcji bez zdjęć coś kosztuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystawienie aukcji bez zdjęć kosztuje, ale są to dosłownie grosze. Zresztą allegro upomina się o pieniądze z wystawionych aukcji dopiero, gdy kwota przekroczy 10 zł, więc trochę sobie poczekasz. Na kocie junior, z tego co się orientuję, nie kupisz przedmiotów z niektórych kategorii (chyba erotyka, samochody), a maksymalna kwota kupionego towaru to 500 zł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brakuje mi kilku miesięcy do 18, czy jeśli teraz założe na 17 to potem ono przejdzie w te pełnoprawne konto? Bo te kt założę chce mieć już na poważnie i z niego korzystać często.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dane podaj prawidłowe, bo jak oszukasz i to wyjdzie - to owszem, możesz mieć nieprzyjemności. Tak jak pisali przedmówcy - jeśli nie miałeś tam żadnych zaległości z opłatami, to możesz po prostu zostawić. Możesz też pogadać z rodzicami, skontaktować się z allegro i być może będzie możliwe odzyskanie konta lub jego likwidacja. Możesz też spróbować założyć e-mail taki jak miałeś dla tamtego konta, jeśli pamiętasz i nie jest zajęty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Preem

To w końcu mam zostawić to w spokoju? Z tego co pamiętam transakcji rozpoczętych nie miałem. Poza tym po zakończeniu tamtej przez spory czas korzystałem z tego adresu e-mail to przychodziły by w innym wypadku jakieś powiadomienia chyba? odzyskać konta nie odzyskam, po drugie nawet nie chcę.

c0r

To konto założone na rodzica, on o tym wiedział.Można powiedzieć że wykonałem tylko za niego zakup danego produktu i tyle.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...