Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

shmehr

PS3 - temat ogólny o grach

Polecane posty

Opinie, sugestie, wymiana wszelkich informacji związanych z PS3. Po prostu temat dla posiadaczy, lub planujących zakup PS3.

Ja zakupilem konsolke niecaly miesiac temu i jestem pod ogromnym wrażeniem, szkoda tylko że nie mam na tyle czasu zeby kazdego dnia cieszyć się nia sad_prosty.gif Poki co gram w Call of Duty 4 i Assasins Creed

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja posiadam PS3 od niecałego miesiąca. Kupiłem starter z Heavenly Sword i Uncharted. Obie gry przepiękne i świetnie się gra. Jednak też nie mam zbyt dużo na nie czasu.

Mam do Ciebie pytanko:

Czy AC tnie się aż tak bardzo jak piszą? A właściwie - czy łatka pomaga i gra chodzi jak powinna?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS3 jest dla mnie najlepszą ze wszystkich konsol next-gen, z kilku powodów. Po pierwsze ma dużo wygodniejszy (przynajmniej dla mnie) pad niż Xbox 360, po drugie exclusive'y na PS3 są naprawdę exclusivami, a nie exclusiveami trafiającymi po roku na PC (jak w Xboxie), po trzecie nie pasuje mi granie za pomocą wymachiwań padem w kształcie nunczako :) .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konsloa PS3 po prostu jest wspaniała. Nie porównam do Xboxa, bo na X360 jeszcze nie grąłem. Ładny wygląd itp. Jak gram to zawsze nie mogę odwyknąć, aby uważać na kabel skoro go nie ma xD Starter z dodatkowym padem, Unchartet Drake's Fortune i NFS Pro Street. Dopiero taka oprawa przyciągnęła mnie do gatunków w które rzadko grałem. Dobrze chociaż, że demka za darmo można pobrać, bo wtedy wiadomo co kupić ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja we wtorek dopiero kupiłem sobie moje PS3 (40 gb) i warto było. Nie jestem jakimś fanboyem, ale grałem na Xpudle360 sporo i nie przypadło mi do gustu, no i mam już PSP więc moge konsolki ze soba połączyć. Ogólnie bardzo mi sie PS3 podoba, kupiłem Bundle packa z 2ma Sixaxisami i z Uncharted: Drake's cośtam xD i z Grand Turismo Prologue 5. Niedługo kupuje GTA IV i Assasins Creed'a

dla ludzi którzy zastanawiają się jeszcze nad kupnem, warto

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludzie skad wy macio na to wszytko kase xD lub nie szkoda wam wydawać tyle kasy na gry?:>:D

Wiesz, to zależy od nastawienia człowieka do gier. Ja na przykład kocham takową rozrywkę, dlatego też kupiłem PS3 po to, by grać w najnowsze gry na konsole na dużym telewizorze, czasami pod kołdrą. ;) A skąd na to pieniądze? Ja odkładałem, odkładałem, no i zebrała się odpowiednia sumka. Wystarczy chcieć, a po jakimś czasie, nikiedy dłuższym, uda Ci się uzbierać na ukochaną konsolę. Nie szkoda mi wydawać kilkaset złotych na gry- wolę ten typ rozrywki, niż alkochol, czy papierosy. O! ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem od starszych na gwiazdkę PS3(oczywiście moja kasa też poleciała).

Chwilowo gram w GTA4,AC,Ratchet i Clank Tools Of Destructions,Lair oraz w Motor Storm.

Powiem wam że mi ani razu sie nic nie cięło ;)

Jedyny problem jaki miałem to to że podczas gdy mam płytkę GTA 4 w napędzie nie mogę normalnie wyłączyć konsolki.

Dopiero jak ją wyjmę mogę. Ale czy to duży problem? "SIIKSASIS" sprawuje sie świetnie(najlepiej to zobaczyć w grze Lair).

Procek świetny(AC,GTA 4 najllepiej to ukazuje lair też) a grafika....miooodzio.

Czekam tylko aż zamontują wejscie do neta koło telewizora i bede szaleć w necie ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)SIIKSASIS" sprawuje sie świetnie(najlepiej to zobaczyć w grze Lair).(...)

A właśnie wszędzie piszą, że sterowanie w Lair woła o pomstę do nieba... jak to w końcu jest? Nie mam PS3, ale oszczędzam na niego kaskę i w wakacje pewnie capnie się jakąś fuszkę więc kupię starter pack z GTA IV, więc się pytam na razie ludzi :) Ale Xboksa na pewno nie będę brać, u kumpla jednego grałem w GTA4 na telepudle Full HD i w porównaniu do tego, co widziałem u innego na PS3 to jest wielka różnica, przede wszystkim w AA, na korzyść PS3. Poza tym czarnulka ma lepsze exclusive'y (tzn. dla mnie, wolę platformówki i action adventure od FPSów) - Heavenly Sword, Uncharted: Drake's Fortune, Ratchet and Clank:Tools of Destruction, Metal Gear Solid 4... No i GTA IV, co prawda nie exclusive, ale must-have dla każdego posiadacza konsoli :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem od sześciu lat Pc-towcem. Na konsole postanowiłem się przesiąść z kilku powodów:

- denerwuje mnie piractwo i fakt, że niektórzy grają za darmo w gierkę, za którą wybuliłem stówkę

- te zabezpieczenie na PC przeciw piratom są coraz bardziej kretyńskie (patrz mass effect na pc)

- konsolowcy mają szybciej gierki

- chcę spróbować czegoś nowego

- Force Unlesashed

- Metal Gear Solid

- PSP

- starzy kupili wielgachny telewizor LCD

Dlaczego wybrałem PS3? Ano dlatego, że już według wielu producentów gier (np Crytek) xbox360 jest po prostu za słaby. Poza tym blue ray niedługo może być popularny, a xbox takowego napędu nie posiada. Nie lubię ograniczeń. A w sumie konsolki kosztują niemal tyle samo (zależy gdzie się kupuje)

Starzy już ciułają kasę. Jest jeden warunek - same 5 na zaliczeniach na studiach. Ale...damy radę :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważył ktoś jakieś różnice odkąd otworzyli SCEP? Oddział działa już od prawie 2 miesięcy, a nie pokazała się jeszcze ani jedna gra na PS3 po polsku. Ba, nawet PSS jest nadal po angielsku, a o upgradzie systemu polonizującym menu ani widu ani słychu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za niecałe 3 tygodnie planuje zakup konsolki PlaySation 3 i mam małe pytanko: czy w pudle z konsolą znajduje się kabel HDMI, czy jednak trzeba takowy kupić oddzielnie?? Mam z tym mały kłopot, ale mam nadzieję że mi pomożecie. Z góry dzięki. A co do tytułów, które MUSZĘ mieć to waszym zdaniem jakie gry....konkretnie tytuły i dlaczego te a nie inne, jeśli można... :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za niecałe 3 tygodnie planuje zakup konsolki PlaySation 3 i mam małe pytanko: czy w pudle z konsolą znajduje się kabel HDMI, czy jednak trzeba takowy kupić oddzielnie?? Mam z tym mały kłopot, ale mam nadzieję że mi pomożecie. Z góry dzięki. A co do tytułów, które MUSZĘ mieć to waszym zdaniem jakie gry....konkretnie tytuły i dlaczego te a nie inne, jeśli można... :P

Kabel HDMI do kupienia oddzielnie (50-90zł).

A co do tytułów to gorąco polecam Uncharted (najlepsza grafika na konsolach), MGS4 (zwieńczenie serii, najlepiej oceniany exclusive na PS3), GTA4 (jeżeli grałeś w wcześniejsze GTA to wiesz dlaczego warto brać :D), Heavenly Sword (na razie najlepszy slasher na PSie).

Ja mam takie pytanie: czy w połączeniu PS3 - Livebox wszytko elegancko śmiga? Bo zastanawiałem się nad kupnem routera, ale aktualnie jestem bez kasy, a taki Livebox wychodzi +10 zł do rachunku telefonicznego, którego płacenie nie należy do moich obowiązków :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jednej z recenzji wyczytałem, że takowego kabla nie dodają i trzeba niestety dokupić. Aczkolwiek była to recenzja wersji

for USA i sporo mogło sie zmienić. Co do tytułów - zależy jakie gry lubisz. Z obecnych : Metal gear solid 4 (premiera na dniach) , z przyszłych force unleashed, przynajmniej dla mnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dla Metal Gear Solid 4 Guns Of The Patriots kupuję PS 3... :P Hmm nad Uncharted też się zastanawiałem, ale mnie interesują gry w które można grać 10 godzin i wzwyż (wyjatek Call of Duty 4-które również zamierzam kupić) a słyszałem że uncharted to jakies 8-9 godzin... co tak jakoś mało optymistycznie nastawia mnie na ta grę. Heavenly Sword też ma ten problem ( 5 godzin!!) to już nawet Black na PS 2 jest dłuższe :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GTA IV - te grę trzeba mieć, bez komentarza ;) . Polecam jeszcze Burnout Paradise i Devil May Cry 4 (na jednym trybie co prawda mniej niż 10h, ale trybów jest parę, kombosów do odblokowania zajedużo, Bloody Palace i sieka sieka i jeszcze raz sieka).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Devil May Cry 3 SE przeszedłem z koparą na ziemi, a 4 zamierzam kupić ze wzgledu na sentyment i Bloody Palace... :P A co do Burnouta, popylanie 400 km/h w Dominatorze wstrząsneło mną, to co może zdziałać Paradise w HD...MIÓDDD :P

Aha ktoś wogule orientuje się co się dzieje z pięknym i cudownym Kingdom Hearts III, które to ponąć mają wyjść na PlayStation 3, no bo już takich perełek jak Final Fantasy XIII i Versus nie bedę wspominać. Proszę o jakieś info od Boga...coś co mi się nie pozwala nudzić grając w Kingdom Hearts II na PS2...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zoldator coś Ci chyba jakoś nie zatrybiło, <_< bo to PS 3 wyprzedza o całą epokę Xboxa. Na X są hmm bodaj 2,3 dobre slashery lub jRPG, a Plejce trzeba dać trochę czasu...potem się rozkręci ( mam na myśli Final Fantasy XIII i Versus ) i zmiażdży Xa...:P

Zapamiętać: PS3 przewyższa w prawie wszystkim Xboxa 360 i nie ma co tu dyskutować...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem, PS3 było, jest i będzie (przynajmniej moim zdaniem) lepsze od X360. Mówię tylko, że póki co to na iks-szajs trafiają te wszystkie Blue Dragony, Lost Odyseje i takie tam. Dla mnie to nawet nie jest minus, bo od kiedy grałem w FF bodajże X i miałem za zadanie pokonać śmiercionośną paprotkę to powiedziałem sobie, że więcej jRPG-a nie tknę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to jest akurat Mieszko tylko i wyłącznie Twoja opinia, a zdanie

Zapamiętać: PS3 przewyższa w prawie wszystkim Xboxa 360 i nie ma co tu dyskutować...

świadczy tylko i wyłącznie o Twoim ślepym fanboystwie. Jestem w miarę obiektywny (mam tylko PC) i patrząc na tą całą wojnę widzę, że to XO przyciągnęło do siebie duużo większe grono graczy. Dlaczego ? Ano, Microsoft, chociaż łasy na łatwą kasę, wie jak zadbać o exclusive'y na swoją maszynkę. Nie oznacza to oczywiście, że PS3 jest konsolą złą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zresztą Lost Planet już wyszedł na PS3, więc kłócić się o exclusivy nie ma sensu, bo wiadomo jak to jest...(za to PS3 ma MGS4, Haze, Uncharted, Motorstorm, Folklore, Heavenly Sword i dużo, dużo więcej...):P. A co do tego że jestem zaślepionym fanboyem...hmm...może bym tego nie skomentował, bo jednak piszę do Was z kompa, na którym jest zainstalowany Microsoft Windows... szkoda, poprostu szkoda, że Sony nie wypuści żadnego oprogramowania pod PCta... :lol: .A zoldator, nie chcę nic mówić ale większość tytułów, które wymieniłeś ( oprócz Halo3 ) wyszło już na PC. XBOX 360 Suxxxx :P

A co do Lost Odyssey to poprostu sieka...Jak Sakaguchi mógł zdradzić Sony i PlayStation poczynając od 1 na 3 kończąc...Stworzył tyle pięknych gier, a teraz się mu kasy zachciało, chciwcowi jednemu... Na szczęście Lost Odyssey to klapa, słabizna, po której Sakaguchiemu nie będzie się chciało robić gier na Xa...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...