Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dvdmax93

Rozwiązany: Brak obrazu

Polecane posty

Witam.

przeglądałem allegro i machnąłem ręką klawiatura mi spadła na podłogę.

i zanikł obraz w ekranie zachowuje się tak jak by był podłączony ale bez uruchomionego komputera.

resetowałem komputer wyłączyłem włączyłem ponownie zasilacz się kreci procesor jak i wiatraczki w obudowie też.brak obrazu na monitorze,dałem kompa do serwisu i czekam,według was jaka może być przyczyna,żeby tak od klawiatury;/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nagle ekran sie wyczernił? Komputer nadal był włączony w momencie kiedy znikł obraz? Po ponownym uruchomieniu w ogole nie było obrazu czy cokolwiek się pojawiło (press del to enter setup itd)

O jakichkolwiek uszkodzeniach komputera poprzez wstrząśnięcie klawiaturą jezscze nie słyszałem :D Jeśli już to bardzo zsynchronizowany zbieg okoliczności.

Odpowiedz na moje pytania to może coś wymyslimy ale mi to wyglada na zasilacz ,ew. dysk moze powodowac zbliżone objawy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

094dbcc111f733048dc8f69b4c292e73.jpg

W takie coś bym uwierzył ;D

A tak poważnie, to pewnie przy szarpnięciu kablem odłączył się monitor... Ewentualnie grafika mogła się poruszyć i coś nie styka. Wyjaśnień mogą być setki, ale skoro komputer jest w serwisie, to nie bardzo jest nad czym dywagować. Wróci, to się dowiemy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komputer po ponownym uruchomieniu sam się włączał i wyłączał i tak w kółko dzwonili do mnie coś nie tak z płytą główną.

Nagle ekran sie wyczernił? Tak

nadal był włączony w momencie kiedy znikł obraz? Tak

Po ponownym uruchomieniu w ogole nie było obrazu czy cokolwiek się pojawiło (press del to enter setup itd\ w ogóle nic nie było

możliwe że jakieś spięcie? kupować nową klawiature? aby na przyszłość jak mi spadnie nie pojawiło się tak ponownie? płyte mam na gwarancji wiec odesle czy napisac w opisie usterki ze spadła mi klawiatura?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otwórz obudowe i sprawdź czy karta jest dobrze dociśnięta tak jak mówi gofer. Monitor tez mozesz sprawdzic czy gniazdo sie nie poluzowało ale wątpie bo to na śrubki.. Sprawdź też dysk ,nie mam pojęcia dlaczego ale miałem przypadek gdzie dysk w jakiś sposób blokował cały komputer. Najlepiej dociśnij wszystko co sie da :D Jak nie podziała to spróbuj na innym zasilaczu ,ale to już tak troche desperacko. Jeśli to nie pomoże to niestety nie jestem w stanie ci pomóc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...