Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pzkw VIb

Dla miłośników FPS

Polecane posty

Najbardziej w strzelankach pociąga mnie shotgun. Zazwyczaj mało jest do niego amunicji, ale satysfakcja z oddanego strzału w tył głowy jakiegoś delikwenta jest za to największa. Dla mnie bomba. A według was? Jaka jest najlepsza broń? Którą najbardziej lubicie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pistolet. Z niewiadomych względów uwielbiam pistolety w grach, nawet jeśli z nich nie korzystam. Dają mi one pewien komfort psychiczny, że w razie czego zawsze mam zapasową bron (inna sprawa że z reguły na dalszych etapach to można najwyżej sobie nim na wiwat postrzelać).

Na drugim miejscu wszelkiej maści materiały wybuchowe.

"Ooooh, looks like they gonna hafta glue you back together, IN HELL!"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja najbardzie w tego typu produkcjach pociąga mnie szybkostrzelne karabiny. Są to idealne zabawki dla dużych chłopców B), a poza tym ich siła rażenia jest niczego sobie. A co do dwururki jej siła szczególnie została ukazana w Doom 3: Resurrection of Evil. Moc rażenia jest po prostu piorująca, szkoda, że czas przeładowania całkiem spory.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od czasu UT mam słabość do podwójnych pistoletów. Rzadko są potężne ale sprawiają mi taką frajdę... Miniguny też są fajne (Serious Sam chociaż gdy grałem na podzielonym ekranie z nielimitowaną amunicją, mogła od tego głowa rozboleć)

Ponadto: Painkiller.

Kołkownica, STRZELBA, kaem z miotaczem ognia, snajpera.

Cuda. Same cuda, a gdy do strzelby dodać kartę wściekłości i spowolnienie czasu - zaczyna się jatka.

Natomiast bardzo nie lubię FPS w których twórcy nie potrawią przekazać siły broni (Quake 2). Co to za frajda z puszczania chainguna (znaczy miniguna ale co tam) gdy odgłos brzmiał jak strzelanie z metalowego paska?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A według was? Jaka jest najlepsza broń? Którą najbardziej lubicie.

Zależy do jakiej gry a w te ostatnimi czasy gram naprawdę sporo. Właściwie, to lubię każdą jeżeli da się kogoś normalnie lub efektownie zabić. Jako że gram głównie po multi, taktycznie to właściwie lubię broń która przyda mi się do sytuacji ;) Ale cóż... oto lista moich preferowanych pukawek i za co je tak lubię :D

  • M24, M21, SVD - z OFP i ArmY. Nic tak nie satysfakcjonuje gracza jak zdjęcie wroga z nawet paru kilometrów... :lol:
  • MP5 - idealna broń na bliskie dystanse, szybka i zabójczo skuteczna :)
  • Desert Eagle - armata wśród pistoletów
  • 2x Baretta - ulubiona broń z Hitmana. Wymiatało się nią z pół planszy na poziomie psychopaty :lol:
  • Granaty - szczególnie w konwencji "zemsty zza grobu"
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwszym UT to jednak najbardziej podobała mi się rakietnica - nic nie mogło zastąpić frajdy trafienia kogoś w locie pociskiem między oczy B) .

Dla mnie największa satysfakcję sprawiało trafienie kogoś w oczy z redeemera (nie pamiętam jak się pisze). No i jak się go wreszcie dostawało, czuło sie ten przypływ mocy, chociaż czasami nieżle się denerwowałem, kiedy przez jakieś omsknięcie palca traciłem tę drogocenną broń (zwykle również fraga).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem jedno rakietnica była jak dla mnie kijowa w porównaniu do Quake3, ale jest jedna broń której design mnie urzekł... Shock Rifle. Wygląd świetny, działanie świetne, dobre na daleki i bliski dystans. Zawsze używam jej gdy tylko mam okazję olewając całą resztę arsenału. Niesamowita. W ut 2k3 wygląda masakrycznie, w ut 2k4 znowu mistrzostwo. Niestety do dziś nie mogę przeboleć zmiany wyglądu w ut3... :/ Tragiczny jak dla mnie. Czemu ludzie tak usilnie chcą zmieniać coś co jest dobre?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze w Bioshocku podobał mi się miotacz chemiczny (czy jak to tam się nazywało) z amunicją napalmem albo elektrożelem - niby sam w sobie pomysł na działanie broni oklepany, ale jakoś akurat tutaj podpalanie przeciwników albo patrzenie jak ładnie tańczą po podłączeniu pod kilka tyś. Volt sprawiało mi największą frajdę :D . No i jeszcze ten fajny sposób przeładowywania tej broni.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AWP to najbardziej badziewna broń w całej grze :P. Co to za filozofia (mówię o zwykłym FFA, a nie mierzeniu się na klaty z Heatonem) z niej kogoś zabić, jak wystarczy jako tako w niego wcelować, jeden strzał i gość leży? Dlatego głównie gram na serwerach, gdzie AWP jest ograniczona albo do 1 na team, albo w ogóle jej nie ma. Osobiście preferuje scouta - potrzeba większego skilla, żeby zabić (1 celny strzał w głowę zabija, ale za to w korpus już nie), no i jest cichszy. Bo co to za radość sprzątnąć kogoś bronią, która w zasadzie sama zabija?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja we wszelkich strzelankach preferuję snajperki lub jeżeli ich brak to broń do nich najbardziej zbliżoną.

Nic nie daje takiej radochy jak strzelić w przeciwnika ,który lata po planszy jak kurczak bez głowy strzelając do wszystkiego co ruchome. Wiem z doświadczenia, że snajperzy są niemile widziani w sieciówkach, zwłaszcza starszych. Wtedy nie raz można dostać kopa z serwera gdyż jakieś dziecko strasznie "płacze", kiedy po raz kolejny ginie. W końcu po to twórcy dodali tą broń aby jej używać :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się. Powiedziałbym nawet, że ludzie narzekają na zabijających ich snajperów, bo mimo wszystko jest to jedna z najtrudniejszych w obsłudze broni. Pomijam tu wspomnianego już CS'a, gdzie celownik nie pływa i zabić wroga to jak splunąć, ale np. w Enemy Territory czy w wielu innych jakoś to celowanie jest utrudnione. A do tego potrzeba treningu i mocnych nerwów, co niejednokrotnie frustruje tych, co nie potrafią tak strzelać :P.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Snajperki są super, ale jak juz Arnie i Devilss wspomnieli trzeba potrafić ich używać. Ostatnio pykam w CoD 4 przez multi i mimo, że sam jej nie używam (nie mam do niej cierpliwości oraz mam straszne problemy ze strzałem do przeciwnika) bardzo cenię graczy, którzy używają. Czekanie bez ruchu aby kogoś zestrzelic... Chociaż raz na mapie Bloc zestrzeliłem 6. ludzi ze snajperki pod rząd ;) (mapa Bloc, chyba). I to mój jedyny sukces jesli chodzi o tą broń <_<

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe jak to było? A tak... "Nailgun" (Miotacz Gwoździ).. uwielbiam go używać w QW....ale po za tym : Shotgun(siła rażenia na bliską odległość) Karabinek SCAR w Crysisie, (najlepiej strzelać z niego pojedynczo ze względu na małą ilość amunicji ) dwa strzały potrafią zabić Koreańczyka(na normalu)Snajperka na dalekie odległości, pistolety, Blaster w QW (może dlatego , że ma nielimitowaną ilość amunicji)pistolety maszynowe od GTA po Crysisa uwielbiam ... choć i tak najlepsze są pięści .. w Crysisie, wielka satysfakcja kiedy w multi podbiegasz do gościa z minigunem, i z włączoną siłą wykańczasz go kilkoma uderzeniami(w sinlgu także miła zabawa, tzw. prawie całą grę przeszedłem na pięściach, co zajmuje dość dużo czasu.. taktyka kamuflaż połączony z siłą i duuuuużo cierpliwości..

PS.No i czemu nikt jeszcze nie wspomniał o light saberze?Toż to broń lepsza od shot guna na bliską odległość (:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W FPS'ach najbardziej pociąga mnie ciężka broń, taka jak wyrzutnia rakiet i bazzoka (Serious Sam: Drugie Starcie). Ostsatni dobry FPS, w jakiego grałem to dodana ponad rok temu do CDA Tribes: Zemsta. Większość osób uważa że ma słaby Single, ale każdy ma własne zdanie ja tam uważam że jest świetna zarówno w single jak i w multi.

Cmq - muszę chyba znów odpalić jakiegoś FPS'a wojeenego myślę że to będzie CoD, masz w zupełności rację gry CoD biją na głowe wszystkie gry o tematyce drugowojennej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tribes: Zemsta. Większość osób uważa że ma słaby Single

Ja uważam dokładnie odwrotnie... Single w Tribes i historia tam zawarta jest jedną z lepszych historii opowiedzianych na PC... Ze strzelanek jedną tylko grę bardziej cenię za fabułę - Giants: Citizen Kabuto. A Tribes... hmm to jedna znielicznych gier, w których szkoda mi zabijać jakąś postać, bo przed chwilą w jego skórze exterminowałem wrogów i się do niej przywiązałem... Która postać była w waszym odczuciu najlepsza? Mi szczególnie podobał się tenrobocik, zabijcie - imienia nie pamiętam, którym exterminowało się resztę bohaterów, nie pojawiał się on od samego początku...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS.No i czemu nikt jeszcze nie wspomniał o light saberze?Toż to broń lepsza od shot guna na bliską odległość (:

Ooooo! Jak mogłem o nim zapomnieć! ;) To broń biała dająca największą satysfakcję (system walki w Jedi Academy), pozwala robić dużo dużo więcej niż zwykły miecz i zapewnia ogromną frajdę z finezyjnego rozczłonkowywania przeciwników. B)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...