Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hiszpan123

Wolne połączenie Livebox 2.0 komputer PC.

Polecane posty

Witam.

Mam bardzo dziwny problem z internetem od Orange (FunPack HD 10MB). Otóż mam w domu 3 komputery: dwa laptopy z W7 64bit i jeden PC W7 32bit. Laptopy łączą się z Liveboxem przez wbudowane karty, PC przez zewnętrzny adapter USB. Na laptopach nie mam problemów (do 10 Mbps), natomiast na PC praktycznie nie ma internetu (max 1 Mbps w tym samym czasie i miejscu domu). Poza tym bardzo często zrywa połączenie na najróżniejsze sposoby. Próbowałem już wielu rzeczy, reinstalowałem sterowniki, podłączałem inną kartę sieciową, zmieniałem porty USB i ciągle jest tak samo. Nie jest to problem USB, bo na pakiecie przez telefon działa do 4-5 Mbps. Macie może jakieś pomysły? Jak potrzeba więcej info to piszcie, co podesłać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakość połączenia nie spada poniżej 70%. Nie bardzo mogę kompa ruszyć, mam wszystkie kable schowane w ścianę dużo upychania. Liveboxa też nie bardzo mam jak przemieścić. Podpinałem kartę pod przedłużacz USB podciągnięty praktycznie pod Licebox, tylko piętro niżej. Nic to nie zmieniło. Tak jak mówiłem, laptopy i telefony w tym samym miejscu łączą się bez problemów.

A czy na moje problemy może mieć wpływ to, że komp łączy się niejako przed dwa softy: stery karty i windowsowe na raz? Chodzi mi o to, co na zdjęciu: https://www.dropbox.com/s/d0hugodd2zn5xp1/Zdj%C4%99cie0160.jpg. Dwie ikony na raz się wyświetlają i mogę aktywować połączenie karty, nie łącząc się z netem przez windowsa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej marne na to szanse.

Z tym screenem chodzi mi o to, ze wygląda to tak, jakbym miał dwie karty sieciowe. Jedna działa na oprogramowaniu Pentagramu (czy tam Realteka) i jest to właśnie karta na USB a druga to tak jakby na płycie głównej, działająca na oprogramowaniu Windowsa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...