Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

damianx1000

Windows 7 sie nie uruchamia.

Polecane posty

Witam pisze tu ponieważ mam problem z odpaleniem mojego pc, właczam go pojawia sie pierwsze okienko z biosem a następnie jusz czarny ekran i mygająca kreska w lewym górnym rogu, szukałem odpowiedzi na to na róznych forach itd, ale nic nieskutkowało, pisze tu tylko i wyłacznie dzięki płycie 'na ratunek' którą kupiłem w waszym czasopismem, ciesze sie z tego bo przynajmniej moge posiedzieć w necie czy coś, ale był bym bardzo wdzięczny gdyby ktoś mi pomógł z moim problemem.

ps: jestem zielony w te wszystkie klocki ale jak ktoś dobrze wytłumaczy to zrozumiem o co chodzi ;D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie sie nieda ;/ niemoge ani przywrócić ani awaryjny ;/ włącza sie jest tylko pierwszy ekran z biosem że wciśnij del by przejśc do biosa czy coś ;/ a pużniej jusz ta kreska głupia i nic ;/

nic chyba niezrobiłem bo wczoraj spokojnie sobie grałem i normalnie wyłaczyłem i spokojnie normalnie sie wyłaczył,

a dziś siadam właczam i niechce sie właczyć ;/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

postępowałem według tych wskazówek i pisze że jeśli niewłacza sie a w tym programie pisze że wszystko ok to znaczy że uszkodzony jest fizycznie ;/ ale działa tu wszystko normalnie, podczas uruchomienia niewydaje żadnych dziwnych pisków czy coś, ani niewidać by coś z nim nietak było ;/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...