Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Adas186

Blue screen przy starcie systemu win 7

Polecane posty

Witam . Mam problem podczas uruchamiania komputera pojawia się blue screen ale to tylko za pierwszym razem gdy komputer zostanie wyłączony po dłuższym czasie np. po noc czy nie działa przez cały dzień . Prze instalowałem system od nowa i to nic nie pomogło pojawia się znów , macie jakieś pomysły ?? Byłbym wdzięczny komuś kto mógłby mnie pokierować i naprawić ten problem .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda jakby karta graficzna szwankowała (teoretycznie wszystko o tym świadczy: kod bluescreena, komunikat, plik powodujący problem, no i te dziwne plamki). Tyle że raczej powinny być też problemy po uruchomieniu kompa, szczególnie w grach... W tym przypadku skombinowałbym na podmianę jakąś kartę i sprawdziłbym, jak to z ową wygląda.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo z tył karty graficznej są dwa wejść DVI i to nie ma różnicy czy jest w pietę w jedno czy w drugie ? być może to błąd sterowników bo ściągam ze strony NVIDIA a karta wyprodukowana jest przez GIGABITE może sciągnąć z ich strochy sterowniki do niej ? Jest w tym jakaś róznica ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem taki problem z Radeonem 3650, jak jeszcze miałem komputer ze złączem AGP (tutaj autor ma GeForce 9600 na PCI-E). Niestety problemu nie udało mi się rozwiązać. Autorze, czy jak odinstalujesz sterowniki nVidia i pozwolisz zainstalować sterowniki "Windowsowe" to czy ten problem nadal występuje?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...