Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Woonski

Giercownia - Reaktywacja!

Polecane posty

Lubisz grać? Spędzasz przed konsolą, pecetem kilka godzin dziennie? Ta audycja jest dla Ciebie! Dowiesz się co nowego piszczy w światku gier. Posłuchasz o najnowszych projektach i wszystkim co jest związane z giercowaniem! Ale to nie wszystko…

Dzięki współpracy dwóch redakcji: CDA i Radia-Sygnały powstała oto nowa audycja pod wdzięczną nazwą "GIERCOWNIA". Premierowa audycja odbędzie się tuż po świętach 28 marca czyli Piątek po godzinie 18, na www.RadioSygnaly.pl

Znajdźcie link do radia, zasiądźcie wygodnie przed kompem, a ja czyt. Woonski postaram się przeprowadzić Was przez wspaniały świat gier i muzyki.

Oczywiście nie zabraknie muzyki z gier. Jeśli uwielbiałeś słuchać radia przemierzając ulice Vice City, polubisz również muzykę jaką zaproponuję wam na Giercowni!

Jako, że to audycja premierowa, a CDA właśnie stuknęło 12 lat nie mogłoby się odbyć bez konkursów i nagród!

Więcej tajemnic nie zdradzę. Słuchajcie, a nie pożałujecie!

Zapraszam, Woonski

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sondokan
No cóż, prawdy się nie uniknie... Co było to było. Teraz już jest wszystko legalnie. Nie odkopujmy starych brudów.

Oczywiście nie wspomniałem o tym ze złośliwości, ale miło słyszeć że wszytko już OK i nie macie żadnych problemów :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przewidywany czas audycji to 2 godziny. Od 18 - 20. Potem już ktoś inny ma audycję i nie mogę innym zabierać czasu, bo inaczej zagrałbym 4h. :D

A tak serio to 2 godziny maksymalnie, ale może się zdarzyć, że będzie 1,5 godziny. To również zależy od Was słuchaczy. Aktywność mile widziana :D

Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i forum ruszyło....można komentować to co wyrabia się na antenie Radio-Sygnałów,

3 audycje za nami czwarta już w drodze. Nagrody idą jak świeże bułeczki, a muzyka płynie radośnie potokami z głośników...:) Jak na razie jest fajnie, czekam na komentarze z waszej strony, co się podoba, a co jest do bani.

I oczywiście zapraszam na Giercownie vol.4 kolejna gra i kolejny plakat do rozdania.

Pozdrawiam, Woonski

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchałem tylko pierwszej audycji i kawałka tej ostatniej i nawet mi się podobało :). Masz fajny głos, mówisz wyraźnie, chociaż sprawiasz wrażenie strasznie przestraszonego i niepewnego, przez co głos nie brzmi tak, jak powinien. Trochę się w tym orientuję, bo sam mam "radiowy" głos i uczę się nad nim panować, wiem też jaką tremę wywołuje mówienie do mikrofonu ze świadomością, że tyle osób tego słucha :). Musisz się bardziej wyluzować, nie stresować, to będzie dużo lepiej brzmiało. A muzyka - oczywiście świetna! Za nią duży plus, jest czego posłuchać. Z przyjemnością posłucham kolejnych audycji, postaram się też coś wygrać :P.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GIERCOWNIA vol.4 - Słuchaj i wygrywaj nagrody!

Tym razem giercownia pod znakiem gier szpiegowskich, czyli Tom Clancy rullezz! :)

Oczywiście jak co tydzień do rozdania plakat Wiedźmina z podpisami redaktorów CDA.

Główna nagroda to świetna gra Tom Clancy's Rainbow Six Vegas !!!

w Piątek po 18 na www.RadioSygnaly.pl szpiegować będzie dla was Woonski.

Zapraszamy!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc miałem zamiar słuchać Giercowni od początku, ale tak jakoś wyszło, że dopiero dzisiejsza audycja była dla mnie pierwsza.

Ogólnie, jak na taką 'fanowską' audycję jest świetnie. Bardzo dobrze dobrana muzyka, dużo informacji ze świata gier, ciekawie prowadzona audycja no i konkursy ;) - tak trzymać.

Moja, jak na razie jedyna sugestia: te podkłady w trakcie mówienie, zapowiadania tytułów itp. powinny by iut dłuższe, bo troszkę za bardzo słycha jak urywają się one w pół Twojego zdania. Myślę, że lepiej puścić coś dłuższego, ale żeby nie urywało się w połowie zdania, a potem znowu zapętlało ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja, jak na razie jedyna sugestia: te podkłady w trakcie mówienie, zapowiadania tytułów itp. powinny by iut dłuższe, bo troszkę za bardzo słycha jak urywają się one w pół Twojego zdania. Myślę, że lepiej puścić coś dłuższego, ale żeby nie urywało się w połowie zdania, a potem znowu zapętlało ;)

Co do podkładów to pojawia się podstawowy problem legalności nagrania. Jeśli mamy oryginalny nośnik z taką muzyką to można w całości wykorzystać go na potrzeby podkładu. Jeśli jednak nie mamy to max 15 sek i trzeba zapętlać. Czasem w ogóle nie słychać tych przejść, a czasem jest to bardzo widoczne zwłaszcza w momencie kiedy urywa mi się zdanie na "ciszy". Mam nadzieję, że powiększy się baza płytek i będzie łatwiej i przyjemniej, bez zapętlania. :)

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie. Dziś Giercowni niestety nie będzie. Za to będzie coś lepszego !!!

Jak co roku w okolicach kwietnia (a konkretnie w okolicach daty 24kwietnia kiedy to przypada dokładnie każda rocznica powstania Radio-Sygnałów) ma miejsce wspaniałe wydarzenie - nasze urodziny!!

Zgodnie z naszą kilkuletnią tradycją, będziemy grali na żywo przez tyle godzin, ile oczek liczy sobie nasza stacja. W tym roku jest to magiczna liczba 51. Startujemy w piątek o 20stej! A poza najdłuższą audycją jaką możecie usłyszeć w całym n-eterze mamy dla was również masę innych atrakcji.

Przede wszystkim na naszej antenie będzie masa gości.

Dla słuchaczy przygotowaliśmy również świetne konkursy i jeszcze lepsze nagrody:)

Ale oczywiście nie dla nagród warto nas słuchać; ludzie, muzyka, kultura - klimat, w ten weekend nasz slogan urzeczywistni się w 100 procentach:)

Szczegóły dotyczące nagród oraz zaproszonych gości znajdziecie na naszej stronie www.RadioSygnaly.pl

Zapraszam Serdecznie, Woonski

PS. Oczywiście nie obędzie się bez nagród stricte "giercowniowych" :)

Każdy znajdzie dla siebie coś fajnego!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracamy !!!

2 tygodnie przerwy, jak czytaliście, bądź słuchaliście audycji 51 godzin grania na żywo na 51 urodziny radia, a potem długi weekend....

Ech, brakowało Giercowni, brakowało Was słuchaczy !!!

No ale teraz już nie lenimy się i powracamy na antenę.

Już jutro, czyli w piątek po 18 zagrają najlepsze kawałki z gier i oczywiście największa dawka nowinek na temat gier.

A teraz najlepsze. Od jutrzejszej Giercowni będą do wygrania 2 gry!! Plus oczywiście plakaty Geraltowskie. Jakie to będą gry - dowiedziecie się odwiedzając naszą stronę www.RadioSygnaly.pl

Zapraszam Serdecznie wszystkich maniaków !!

--==Woonski==--

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panie i Panowie !

Dziś kolejny odcinek giercowni.

Do wygrania oczywiście plakacik z podpisami redaktorów CDA.

Pozostajemy w tematyce gier strategicznych, dlatego kolejne nagrody to

gra Anno 1701 - Złota Edycja - specjalanie dla fanów strategii ekonomicznych. Wielkie pudełko zawierające podstawę gry + świetny dodatek Klątwa Smoka.

Druga gra to XIII Wiek: Śmierć lub Chwała - świetna gra strategiczna.

Zapraszam serdecznie już dziś po 18.

--==Woonski==--

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ghost na antenie Radio-Sygnałów !!

Witam ponownie. W kolejnej odsłonie Giercowni (to już 7) na antenie pojawi się wywiad z Ghostem - jednym z redaktorów CDA i głównym Adminem, bez którego cała redakcja po prostu nie poradziłaby sobie. Dowiecie się m.in. czym zajmuje się Ghost, jakie są jego ulubione gry i jakiej słucha muzyki.

Oczywiście nie zabraknie gier i plakatu. Więcej doczytacie na www.RadioSygnaly.pl

News pojawi się już wkrótce.

Pozdrawiam Wszystkich!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...