Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Jack_the_Reaper

Sterowniki karty dźwiękowej (Realtec)

Polecane posty

Hej

Mam taki problem z dźwiękiem w lapku. Do wczoraj wszystko działało bez zarzutu, ale zachciało mi się podłaczyć słuchawki bezprzewodowe Sony. MImo, że zwykłe słuchawki działały normalnie, te bezprzewodowe w ogóle nie odbierały żadnego dźwieku. Ściagnąłem więc i zainstalowałem jakiś panel Realteka, ten oprócz zwykłej ikonki głośnika stworzył mi nową, czerwoną i słuchawki zaczęły odbierać. I od tego czasu wszystko inne działać przestało - ani zwykłe głośniki, ani inne słuchawki nie odbierają dźwięku.

Nic nie jest wyciszone, odinstalowałem sterowniki, zainstalowałem nowe, restartowałem kompa milion razy. Nic nie działa. Nie mogę w dodatku sprawdzić, czy te bezprzewodowe by działały, bo wróciłem do domu na święta i nie wziąłem ich ze sobą.

Mój sprzęt to Lenovo ideapad Y530 z Windowsem Vista 32bit SP2.

Z góry dzięki za wszelką pomoc :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten laptop w ogóle nie ma BT, słuchawki bez przewodowe to takie starocie, które miały bazę podłączaną na jacka a ona transmitowała dźwięk do słuchawek... Więc dla mojego kompa to powinny być zwykłe słuchawki (chyba że nie chodziło Ci o BT = bluetooth tylko o cos innego, a ja jestem debilem).

A wdg. mojego menedżera dźwięku jest tak jak poniżej... Nie wiem, czy niebieskie kólko wokol wejscia sluchawkowego znaczy, ze on je uwaza za podlaczone...

aaa.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...