Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

54Damian

Rozwiązany: Większość gier się zacina.

Polecane posty

Siemka mam problem ponieważ ostatnio coś mi się dzieje z laptopem. Problem jest taki że prawie każda sie gra zacina nawet taki Flatout Ultimate Carnage. Zrobiłem formata i zainstalowałem Flatouta kilka dni działał i nagle znowu zaczał się zacinać. Co może być przyczyną tego? Bardzo prosze o pomoc ponieważ każdy lubi sobie pograć, a u mnie teraz to niekoniecznie możliwe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W spoczynku, czy pod obciążeniem (w sumie najlepiej by było, abyś użył programu HWMonitor - CT jest ok, ale lepiej sprawdzić temperatury i innych podzespołów - uruchomił go razem z jakąś grą, pograł z piętnaście minut i dał screena)?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to więc tak. Testowałem na minecrafcie i jakoś się nie zacina. Na obrazku 1 temperatura podczas wyrenderowania terenu,na 2 pulpit po kilku minutach wyłączenia minecrafta, na 3 od razu po wyłączeniu, na 4 podczas renderowania terenu. Myśle że to wsytarczy. A tu link http://imageshack.us/photo/my-images/14/norend.png/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałem nadal to samo. Nie wszystkie gry się zacinają właśnie np zanim to sie zaczęło dziać to GTA IV normalnie na full distance i średnich chodziło idealnie a potem w menu na 3 napisach zwykłych i nie ruszających sie obrazkach zacinało a taki Half Life 2 chodził na najwyżych płynnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko z grami.

EDIT: Zainstalowałem właśnie Assassins Creed II. Z pewnością ma większe wymagania niż taki Flatout a się nie zacina na najwyższych. Nie wiem nadal czego to jest wina. Temat chyba do zamknięcia. Dzięki za wszelką pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...