Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

reven1010

Stabilność 7850

Polecane posty

Furmark jest dobry do maksymalnego obciążenia grafiki, do sprawdzania stabilności już niekoniecznie. Generalnie to bym sugerował skorzystanie z mocno obciążającej gry, ponoć się do tego dobrze nadaje Crysis 2 z maksymalnymi ustawieniami i włączonym Dx11.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam crysisa 2 mam tylko "trójkę" ale powinna się tez nadać nie? Chodzi o to że mimo że wszystko mi działa na tej grafice to wydaje mi się że powinna być trochę mocniejsza niż jest. Skyrim potrafi przyciąć na wysokich detalach w rozdzielczości 1440x900 wydaje mi się to trochę dziwne, zważywszy na to że na laptopie z mobilnym 6970m(a to już staruszek) gra działała na ultra w fullhd.

może to takie dziwne domniemanie czy coś, ale wszystko dlatego że nadal mam te paski zakłóceń na monitorze (na TV hdmi juz nie), a sprawdzałem monitor brata i też są te paski. Coraz bardziej sądzę, że jest to wina grafiki. Dlatego chciałbym jakosć sprawdzić stabilność.

Gierki czasem przycinają, spadek FPS nawet w LOLu do 12 - ta grafika nie powinna mieć problemów z LOLem zwłaszcza że grając na laptopie z Intel HD4000 jest stabilne 60fps (może to wina dysku bo w lapku mam ssd a w stacjonarce hdd?)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mój komputer, jakoś tak z końca lutego:

intel i5-3350p

MSI B75A-G43 |

Sapphire Radeon HD7850 1024MB 256bit

3x4GB GoodRam DDR3 1333MHz

500GB WD Scorpio Black 2,5"

WD Caviar Green 1TB

SilentiumPC Deus 500W

SilentiumPC Gladius M40

Sterowniki mam najnowsze, ale sprawdzałem też na starszych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedna rzecz. Czy ten procek jest aż tak słaby że jak kopiuję coś na dysk usb to mi przycina film który oglądam? Na mobilnym i3-3110m tak sie nie dzieje...

Jutro spróbuje puścić Prime 95 i furmak a później OCCT zobaczymy jak będzie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...