Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Thorus

Windows Movie Maker

Polecane posty

Problem moj tkwi w programie Windows Movie Maker. Otoz po wrzuceniu jakiejkolwiek sekwencji (obraz, video) na oś czasu i uruchomieniu jej nie uzyskuje obrazu podczas proby podejrzenia ale za to ejst dźwięk.. screeny z podglądu też wychodzą na czarno

kodeki to ACE mega codecs pack

Windows Xp SP2

Karta Graficzna Geforce 6600

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwna sprawa w sumie. Tu moja rada.

1. Zrestartuj komputer. Odinstaluj kodeki i zrestartuj komputer (koniecznie!)

2. Pobierz i zainstaluj Microsoft Windows Media Player 10 jeśli nie masz.

3. Pobierz i zainstaluj najlepsze kodeki jakie są na rynku czyli K-Lite Mega Codec Pack http://www.free-codecs.com/download/K_Lite..._Codec_Pack.htm potem jak zwykle restart.

* Sprawdź czy nie ma jakichś aktualizacji w Windows Update do Move maker'a, bo zdaje mi się że jeden był.

Jeśli to nie pomoże to nie wiem co mogę ci jeszcze doradzić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam problem, wyłącza mi się po dodaniu każdego klipu, tyle że mój program daje ostrzeżenie. Jest to takie okienko z zapytaniem 'Wysyłaj raport o błędach', itp. Czy jest na to rada?? Nie zamierzam robić formata a ten program jest właściwie bezkonkurencyjny. :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem sobie ładnie pięknie cały projekt, zapisałem ( jako projekt), później wróciłem, coś tam poprawiłem i chce zapisac na komputerze i... klops. Nie może zapisac w określonej lokalizacji. Próbowałem zmieniac tą lokalizację i coś tam kombinowac, ale ciągle to samo. Pliki wszystkie źródłowe mam, nic nie kasowałem, więc nie wiem o co chodzi...?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem z programem Windows Movie Maker gdy chcem zrobić filmik i dodaje ok. 18 klip na osi czasu program sam się zamyka bez żadnych powiadomień :( co robć??

Miałem to samo..I nic mi nie pomagało...więc-> Pozostaje Ulead Video Studio lub Sony Vegas ;) Polecam te 2 programy, naprawde są świetne;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...