Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Obi343

Komputer "zwolnił"

Polecane posty

Cześć, mam problem. Komputer "zwolnił" gry chodzą kilka fps'ów mniej (5-10)

Np. Team Fortress 2 chodził płynnie na wysokich detalach, niestety musze grać na średnich.

Oto konfiguracja komputera:

DualCore Intel Pentium D 930, 3000 MHz

1024 MB Ram'u

GeForce 7600GS DDR3

Dysk

Maxtor 150GB

Pozdrawiam i czekam na szybką odpowiedź.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż coś się musiało przyczynić do zwolnienia. Ja stawiam na spyware, adware i wirusy. Przeleć swój komputer wszelkimi antywirusami, antyspyware'ami i zobacz jaki będzie wynik. Polecam też użyć Crap Cleanera (http://www.filehippo.com/download_ccleaner/), by oczyścić ze zbędnych śmieci i naprawić błędy w rejestrze komputera.

Jeśli jakiś wirus był i prawdopodobnie wcięło ci plik lub parę potrzebnych to zawsze postępuję się następująco.

1. Restart komputera

2. Instalacja sterowników do karty graficznej

3. Restart. Odinstalowanie gry, Zainstalowanie directx najnowszego.

4. Restart. Zainstalowanie gry, ściągnięcie najnowszego patcha i również zainstalowanie go.

Mam nadzieję, że coś ci to pomoże.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mikolaj515

Byłem u brata i ściągałem z internetu jakieś dodatki do gta san andreas i od teraz komputer uruchamia się jakieś 15 minut (na serio). Zskanowałem antiwirusem i nic. Niewiem co jest grane? POMOCY!!!!!!

p. s.

To jest laptop

kiedyś koledze (bez nazwisk)miał coś podobnego też laptiopiaż może nie aż 15 min się włączał ale dłużej niż zwykle .Więc jak włączył mu się laptop to zaraz go wylogował potem uruchomił ponownie i problem zniknął.

Nie gwarantuje że to coś da ale przecież spróbować nie zaszkodzi

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...