Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zazlov

Kompatybilność Windows 8 z dawnymi tytułami + wydajność.

Polecane posty

Cześć. Zamierzam wykonać przeprowadzkę z Windows 7 na niedawno wydaną Ósemkę i mam przed tą operacją dwie główne wątpliwości, jak w temacie. Po pierwsze: czy starsze tytuły gier (pokroju np. pierwszego Wiedźmina i troszkę przed nim oraz wszystko "za" nim) są z nowym systemem Microsoftu w pełni kompatybilne ? Poziom kompatybilności a'la Siódemka w zupełności by mi wystarczył. Po drugie: jak bardzo Ósemka bezlitosną jest dla wnętrzności Peceta. Porównywalnie z Siódemką czy jednak wygląda to troche gorzej ? Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super, właśnie taką odpowiedź miałem nadzieję usłyszeć ;) Zapytam w tym temacie o jeszcze jedną rzecz, lekko odbiegającą od samego tematu. Chciałbym dowiedzieć się nieco więcej o "uaktualnieniu do systemu Windows 8". Czy tą operację można przeprowadzić na każdym "modelu" Siódemki ? Czy kupując tą usługę, dostaję tylko kod, przez który pobiorę nowy system, czy też dostaję Ósemkę na płycie ? I wreszcie najważniejsze: czy omawiany upgrade pozwala na przenosiny z 32-bitowej Siódemki na 64-bitową Ósemkę ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...