Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Koziok

Internet zawiesza komputer. Prawdopodobnie problem z wtyczką schockwave flash.

Polecane posty

Mam problem z działaniem laptopa w czasie połączenia z internetem. Mianowicie, gdy używam internetu dłużej niż około 10 minut komputer się zawiesza. Te 10 minut nie jest normą czasami jest to krótszy okres, a czasami dłuższy. Mój rekord to pół godziny. Dziwniejsze jest to, że nie muszę mieć włączonej przeglądarki, ani nic ściągać, wystarczy, że będę połączony z siecią. Mam tak od początku zakupienia laptopa, czyli około 3 lat. Normalnie mi to nie przeszkadzało, ponieważ mam drugi starszy komputer i używam go do przeglądania stron, ale chciałem pograć w Magicke i niestety dłuższa gra nie wchodzi w rachubę.

Używam przeglądarki Chrome, choć to samo miałem z IE oraz Firefoxem. Nie pomaga również reinstalacja samego Chrome. Czasami, gdy po zawieszeniu nie resetuje laptopa przez jakiś czas to odzyskuje on na chwile sprawność i Chrome wyświetla komunikat o tym, że wtyczka Schockwave flash przestała działać. Próbowałem ją aktualizować, a na innych przeglądarkach wyłączyć itp. Znalazłem kiedyś w interneci wiadomość, że wtyczka ta nie działa z niektórymi kartami graficznymi. Moja to GeForce Gt 320M sterowniki w raczej nowe jak nie najnowsze aktualizowane w grudniu. System operacyjny to Windows 7 64-bitowy. Internet mam z Tp odbierany przez stare dobre kable telefoniczne, choć w laptopie odbieram internet przez Wi-Fi, z routera w domu. Myślałem kiedyś, że jest to właśnie problem samego Wi-Fi, ale odpada, gdyż używane do innych połączeń nie sprawia kłopotów, a komputer buntuje się przy jakiejkolwiek innym sposobie połączenia z siecią.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...