Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

FBI

Aktualizacja sterowników

Polecane posty

Posiadam kartę GeForce 7300 GT i nie aktualizowałem w niej nigdy sterowników (mam ją ponad 6 lat?). I mam pytanie, czy aktualizacja sterowników może coś "spieprzyć" w moim systemie ? W Far Cry2 ciągle pisze mi żebym zaktualizował sterowniki bo są zbyt stare, gdy je zaktualizuje wydajność chociaż trochę się poprawi ? Jest jakiś sens aktualizowania ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja to konieczność. Fakt, zbytnio ci wydajności nie przyspieszy, ale przynajmniej większość nowszych aplikacji/gier uruchomisz na nowszych sterownikach. Tak swoją drogą: Ta karta jest zbyt słaba na tą grę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja to konieczność. Fakt, zbytnio ci wydajności nie przyspieszy, ale przynajmniej większość nowszych aplikacji/gier uruchomisz na nowszych sterownikach. Tak swoją drogą: Ta karta jest zbyt słaba na tą grę.

To zaktualizuje. A gra mi idzie normalnie także karta nie jest za słaba. I skąd mam wiedzieć czy te sterowniki są w fazie beta czy nie ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do starszych kart graficznych nie polecam instalować najnowszych sterowników, bowiem karta graficzna nie będzie korzystać z obecnych nowinek programistycznych (PhysX, CUDA, itd.), gdyż oczywiście ich nie obsługuje. Oprócz tego może wpłynąć na wydajność w grach. Pamiętam, jak miałem jeszcze 7300GT na złącze AGP nowsze sterowniki uniemożliwiały mi grać. Polecam sterowniki w wersji NVIDIA GeForce 250-270, nie nowsze!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do starszych kart graficznych nie polecam instalować najnowszych sterowników, bowiem karta graficzna nie będzie korzystać z obecnych nowinek programistycznych (PhysX, CUDA, itd.), gdyż oczywiście ich nie obsługuje. Oprócz tego może wpłynąć na wydajność w grach. Pamiętam, jak miałem jeszcze 7300GT na złącze AGP nowsze sterowniki uniemożliwiały mi grać. Polecam sterowniki w wersji NVIDIA GeForce 250-270, nie nowsze!

Dzieki, w takim razie znajde takie sterowniki w archiwum i pobiore.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...