Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Asteroth

dziwny problem z połączeniem

Polecane posty

Witam wszystkich

Mój problem zaczął się niedawno. Jakieś 3 tygodnie temu kupiłem laptopa Asusa. Mam internet przez kabel nie przez wifi. Problem jaki się pojawia jest następujący. Po uruchomieniu komputera mój internet ma status sieć niezidentyfikowana, brak połączenia, który przeskakuje co chwila na połączony, a potem spowrotem na brak połączenia. I tak w nieskończoność. Natomiast jak uruchomię komputer ponownie to już internet jest połączony i działa bez problemów. Byłem zapytać się w sklepie i powiedzieli mi żebym zainstalował od nowa Windowsa 8. Zrobiłem tak i przez jeden dzień było dobrze, ale potem problem znowu się pojawił. W sklepie nie chcą mi za bardzo pomóc bo mówią że karta sieciowa nie może być uszkodzona skoro po restarcie komputera jednak się łączy. Gdzieś w internecie wyczytałem, że to może być wina jakiejś fukcji w rejestrze i, że należy ją wyłączyć. Czytałem też, że może to być wina, którejś z aktualizacji. Z kablem chyba jest wszystko ok bo na starym komputerze działa bez problemu. Dzwoniłem też do dostawcy internetu i mówili, że to nie od nich jest problem. Zwracam się z uprzejmą prośbą o pomoc. Może, ktoś będzie wiedział o co chodzi. Z góry dziękuję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam skontrolować programy, które został zainstalowane drugiego dnia po reinstalacji systemu. Być może, któryś z nich sprawia problem. Możesz też, spróbować przywrócić system (jeśli utworzony jest takowy punkt) do stanu zaraz po instalacji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety problem się powtarza. Już dwa razy zainstalowałem od nowa Windowsa, zrobiłem pełne czyszczenie i dalej to samo. Nawet nie instalowałem żadnych programów, więc to chyba nie w tym rzecz. Chyba zostaje mi tylko reklamować komputer. :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...