Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

TheDunkMaster

Samowyłączające się procesy

Polecane posty

Mam następujący problem, czasami, gdy odpalam jakiś plik (instalator, grę, program pokroju power iso czy winampa), proces sam po paru sekundach się zamyka. Jest to kompletnie losowe, raz wyłączał mi się w ten sposób instalator Fahrenhaita, olałem sprawe, 3 tygodnie później działa normalnie, mam tak raz na jakiś czas z losowym programem. Gdy odpalam menadżer zadań, w procesach widać, że program normalnie sie odpala, po czym po chwili sam się zamyka. Mam windowsa 7 32 bit, i Avasta, od czego to może się robić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to tego wina, ale może - Jakis czas temu "sam" zainstalował mi się program TuneUp Utlites 2013 (pewnie przy okazji instalowania/updatowania czegoś innego). Posprawdzałem sobie opinie, i jedna osoba napisała, że ten program blokował mu dostęp do innych. Usunąłem go CC Cleanerem, ale mój problem nie ustąpił. Możliwe, że ten TuneUp jakoś zablokował mi go w taki sposób, że program zablokowany jest nawet po jego usunięciu?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początek zerknij do Podglądu zdarzeń, może tam będzie więcej informacji.

Panel Sterowania -> System i konserwacja -> Narzędzia administracyjne -> Podgląd zdarzeń

Wykonaj te instrukcje. Sprawdź jakie ostatnio błędy się pojawiały i podaj na forum.

Ponadto pobierz program Malwarebytes AntiMalware i wykonaj pełne skanowanie. Wygenerowany log wrzuć na forum.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze tak było i pewnie jeszcze długo tak będzie z windowsami, że czasem się sypią i nic na to nie poradzisz. Szukanie sposobu na ich ratowanie czasem mija się z celem i zabiera mnóstwo czasu. Po prostu zrób reinstall systemu i za sprawą magii wszystkie problemy znikną. Ewentualnie możesz próbować bawić się w przywracanie itp, ale na takie sposoby już trochę za późno, problem rozwiązuje się gdy się pojawi a nie po miesiącu.

Możesz jeszcze spróbować jednej rzeczy, utwórz nowe konto użytkownika i tam sprawdź czy problem występuje, często własnie te wszystkie programy do "czyszczenia" które zazwyczaj więcej psują niż naprawiają uszkadzają wpisy rejestru danego konta, więc można spróbować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...