Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghint

Problem "ogólny" - tak jakby wywala mnie na pulpit

Polecane posty

Problem dotyczy ogólnie wszystkich programów więc może nie jest to najlepsze miejsce na ten temat, no ale cóż...

Od jakiegoś czasu (3-4 dni?), jak w temacie, tak jakby wywala mnie na pulpit z każdego programu. Tak jakby, ponieważ nie zawsze na pulpit, zazwyczaj po prostu okienko robi się..."bardziej szare", tak jak wtedy gdy np. pisząc coś, otwieracie inny program - okienko z tekstem traci kolor. (mam nadzieje że ktoś rozumie o co mi chodzi). Na pulpit wywala mnie z gier i 99% programów działających w trybie pełnoekranowym (gry, filmy itp, ale też np. instalatory). Do programu wracam zwyczajnie klikając na odpowiednim oknie, jednakże robienie tego co parę minut lub nawet (tak jak teraz, gdy pisze tego posta) sekund jest NIECO uciążliwe.

Pracuje na windzie XP, ostatnie zmiany na moim kompie to zmiana tapety (ale to raczej nie to, gdy pojawił się problem skasowałem tapetę i zacząłem używać jednej z tych standardowych, z logiem windows i jakimśtam tłem), zmieniłem nowego Worda na starszą wersję (97), zainstalowałem program "spyware doctor" z coverka (nie jestem pewien czy program ten był w tym numerze czy wcześniej) i kroniki Riddicka, z jednego ze starszych coverków. Riddick co chwilę mi się sypie, powoduje błędy itp, ale miałem z nim takie kłopoty gdy instalowałem go pierwszy raz (czyli dobrych parę miesięcy temu) i nie wywoływało to żadnych problemów z innymi programami.

Czy ktoś wie jak rozwiązać tenże problem?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...