Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

deckard1

Torrent po reinstalce systemu

Polecane posty

Zamierzam przeinstalować system (win xp), ale ściągam obecnie pliki uTorrentem. Formatował będę tylko partycję C:, tam też jest zainstalowany uTorrent, ale pliki ściągam na pozostałe partycje. Czy jeżeli zainstaluję system od nowa, zainstaluję też Torrenta, a potem wkleję do jego katalogu obecny katalog uTorrent (a więc wszystkie ustawienia itd.), wszystkie rzeczy będą się pobierać od tego momentu, do którego się ściągnęły, czy też pliki będą miały 0% ściągnięcia i będę je musiał downloadować od nowa?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to powinno działać...

po reinstalce co prawda nie będzie żadnych zadań w kolejce ale jak wskażesz mu jako ścieżkę do zapisu plików folder którego poprzednio używałeś (dajmy na to: "d:torrent_files") i potem wrzucisz na nowo zadania do uTorrenta (pliczki .torrent)

to program najpierw "pomieli" chwilę sprawdzając spójność plików i potem rozpocznie ściąganie tego co brakuje.

sprawdziłem. co prawda nie robiłem reinstalki systemu tylko postawiłem na drugim kompie uTorrenta i przeniosłem zaczęte zadanie (pobrane było ok 50% plików), kazałem zapisywać tam, gdzie leżała kopia tych plików i śmiało dociągnął mi brakującą resztę... a całość działa prawidłowo.

No ale jak się wahasz to po prostu dociągnij to co masz zaczęte i dopiero wtedy rób reinstalkę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. :)

A tak w ogóle to co za problem po prostu do końca ściągnąć te pliki?

Jest ich kilka i wszystkie idą koszmarnie wolno, ale mają powyżej 50%... Format i tak odwlekam już od dłuższego czasu, ostatecznie miarka się przebrała. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...