Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

p4rk3r

Problem z uwierzytelnianiem na Facebooku

Polecane posty

Witam

Problem z FB. Klikam na szukaj znajomych, pojawia się okno z wpisanym kontem e-mail, prosi o hasło, próbowałem kilkanaście razy (hasło do konta e-mail nie do FB), i nic. Pasek uwierzytelniania - komunikat o błędnym haśle. Wpisałem nawet w notatniku i kopiowałem, na poczta.onet.pl spokojnie loguje z takim hasłem (domena op.pl), ale na FB nie da rady.

Dodam, że próbowałem pod Google Chrome oraz pod IE 8 - tym ostatnim nie skonfigurowanym, czyściutkim.

Rady?

I jeszcze pytanie: da się zmienić podane konto e-mail na przyszłość? Bo gdy próbowałem, pozornie zaskakiwało, ale później nadal po staremu.

Zatem? Pomoże ktoś?

Ostatni komunikat: "importowanie zostało przerwane w związku na powiązanie ze spamem"

Hę?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem z FB. Klikam na szukaj znajomych, pojawia się okno z wpisanym kontem e-mail, prosi o hasło,

Dziwne. Przed chwilą specjalnie sprawdziłem i jak klikam na Szukaj znajomych, to nic takiego się nie pojawia.

hasło do konta e-mail nie do FB

Dlaczego wpisywałeś hasło do poczty? Jeśli chcesz zalogować się na fejsa, to podajesz adres poczty (to jest login) i hasło, jakie wybrałeś przy rejestracji na FB.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Facebook prosi o hasło tylko w momencie logowania do konta + ew. zmiany prywatności lub danych. Jeśli przy szukaniu czegokolwiek na stronie zostałeś poproszony o podanie hasła, to wygląda na to, że odwiedziłeś fałszywą witrynę a ktoś przejął twoje hasło (coś a'la phishing.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...