Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

raul77

Rozwiązany: Umieszczenie wentylatora

Polecane posty

No to przydałoby się zdjąć boczną ściankę obudowy, bo samo wyciąganie nie da ci dużo skoro nie ma skąd ciagnąć no i pozatym do takiego durszloka to nie wiem po co dają miejsce na wentyle, najlepiej zdjąć sciankę obdowy i to będzie lepsze i tańsze rozwiązanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@yojo2 Oj tam oj tam. Ja mam wogóle bez bocznych ścianek i frontu obudowę i lepsze to że się kurzy niż że się dusi. Pozatym tak dużo kurzu się nie zbiera, a tak czy tak musiałby wlecieć bo powietrze i tak musi którąś dziurą wlecieć. Uwierz dużo gorzej się takie obudowy zamknięte kurzą (z doświadczenia wiem) Dla porównania wyczyściłem dwa komputery w tym samym pomieszczeniu jeden mój drugi kolegi (użyczył mi) podpięty pod lepszy zasilacz żeby się nie sypnął czasem. Po miesiącu kurzu było zdecydowanie więcej w zamkniętej obudowie niż otwartej (i to jezscze w takich miejscach np. w panelu przednim obudowy) chłodzenie od proca i grafy całe było "zarośnięte" kurzem a u mnie ledwo na GTX 260 osiadła warstewka i na dyskach i nagrywarce i trochę w karcie graficznej i na chlodzeniu CPU.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy też tam od pomieszczenia. U mnie co dzień zbiera się kurz, no i niestety nie omija to mojego blaszaka. Co miesiąc zawsze tam zerknę do środka obudowy, w celu przeczyszczenia wszystkich wentylatorów i oczywiście reszty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...