Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ali N

Undercover: Operation Wintersun

Polecane posty

Mam uno problemo natury technicznej. Otóż w ICW po przejściu przez drzwi prowadzące do biur gra zawiesza mi się dokumentnie a na koniec z radością informuje o poważnym błędzie. Do graciarni naprzeciwko mogę wejść bez problemu. Przeinstalowałem grę i sytuacja sie powtarza. Mój sprzęcior:

Pentium III 900 MHz

512 SDRAM

MSI Ge Force 4MX 64MB

Helpmi, plis :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czytaly synki ze gra wymaga Pixel Shader 2:D A GeForce 4 ich nieobsluguje:/

Spoko... Nie obsługuje. Ale czy gra w takim przypadku powinna się w ogóle uruchomić?? Bo jak do tej pory uruchamiała się i działała, że się tak wyrażę "lodzio-miodzio". Mimo Twojej wypowiedzi nadal uważam, że winny jest jakiś bug w samej grze. Poza tym kolega Grabarz1987 ma ten sam problem na bardziej zaawansowanej karcie, więc nie dotyczy on tylko wersji shaderów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Huraaa !!! Udało się. Po wielu mękach i bólach doszedłem do rozwiązania !!!

Wystarczy w opcjach WYŁĄCZYĆ pozycję "Efekty specjalne". Wtedy zaczyna działać !!! Niniejszym wracam do grania. Szacuneczek dla wszystkich... :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam.. też mam problem z tą grą.. kupiłem CDA, w której zawarta była ta gra.. wszystko piknie się zainstalowało.. jednak problem jest przy urachamianiu.. wyskakuje białe okno i nic.. zaden błąd.. zadnej informacj.. po prostu wisi.. moge jedynie wyłączyć aplikację po przez menedżera zadań.. ktoś ma jakieś lekarstwo? będę wdzięczny.. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam GF 7600 GT

sempron 1,7 Ghz

768 Mb RAM

Giga wolnego miejsca na każdej partycji dysku

I mi przy włączaniu gierki pojawia się czarny ekran a po 5 sekundach wyskakuje jakiś błąd. Help !!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie znalazłem rozwiązanie na własny problem.. fakt że przypadkiem.. ale ważne że działa.. rozwiązanie jest banalne.. po uruchomieniu, kiedy pojawia się biały ekran.. wciskam 3x spacje.. i przerzuca mnie do opcji gry gdzie wszystko już działa.. tak jakbym omijał początkowe animacje.. gdybym nie wcisnął 3x spacji gra wisiałaby cały czas.. animacje w moim przypadku same nie przemijają.. piszę to bo też może komuś to pomóc.. pozdrawiam ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez znalazlem troche dziwne rozwiazanie mojego problemu. Gdy widzie czarny ekran, naciskam alt+tab pokazuje sie pasek zadań naciskam prawym przyciskiem myszy na gre i wlacza sie kolejny filmik. I tak az przejda 3 filmiki po czym mozna juz normalnie grac.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż widzę że macie problem a raczej mieliście z tym że gra się haczyła. Mi nie pomogło nic żadne włączanie czy wyłączanie efektów i prawdę mówiąc nie wiem już co robić.

Mój komp to:

Athlon XP 2500+

1GB RAM

Radeon 9550

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też miałam ten problem. Jak masz już kod, to musisz się wsłuchać w odgłosy. Muszą być takie puste. <Przynajmniej jak miałam puste, to się w końcu otworzyło>

Mam problem xD nie mogę dać księdzu różańca. Czy ktoś ma pomysł?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...