Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szudow

Kryzys Kubański

Polecane posty

w marcowym wydaniu cd action jest gra Kryzys kubański. Gra generalnie śmiga bardzo szybko wszystko jest w porządku do momentu wejścia do bitwy mapa się ładuje kończy ale ekran jest czarny podczas zmiejszania gry do paska widać mapę. Po ustawieniu zgodnści z 98/ME gra nie włacza się.

Mam komputer

Athlon 3800 x2

geforce 8600 gt

2gb ramu

250 gb dysk twardy

szukałem w internecie odpowiedzi ale nie udało się mi znaleść odpowiedzi na pytanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No teraz ja to sprawdziłem. Nic nie daje. Fakt. W poprzednich grach z tego cyklu to dawało radę, a teraz co niby robić?

W CDA pisali, że to świeży RTS? No to ja mam go na radzieckim komputerze dopalać?

Resztę posta wykasowałem. Jak chcesz wyładowywać swoją frustrację, to rób to gdzie indziej. Następnym razem za takie coś dostaniesz ostrzeżenie. - Pzkw

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jonathan_Farmer

Ja mam inny problem, gra wygląda tak jak na obrazku

pulpit01rw3.th.jpg

Karta GF 7900GS, sterowniki najnowsze 169.21. Ktoś wie jaka może być przyczyna? Próbowałem zmieniać rozdzielczości, odświeżania, głębie kolorów... Porażka. A szkoda.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jonathan_Farmer
hmm, a jakby zainstalować starsze sterowniki do k. graficznej.Tak czy siak trzeba się pobawić

Wszystko, tylko nie instalacja starszych sterowników. Wszystkie gry śmigają jak ta lala, ostatecznie wolę odpuścić sobie ten Kryzys Kubański niż narażać się na kryzys między komputerem, a całą resztą gier :). Ale pytam, bo może ktoś spotkał się z czymś takim przy jakiejś okazji (innej grze) i znalazł metodę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jonathan_Farmer
Do:Jonathan_Farmer

masz monitor panoramiczny ?Wiem ,że nie które gry nie działają albo źle działają z takimi monitorami

Nie, zwykły CRT 4:3. To jedyna gra, która wywołuje u mnie taki efekt.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam podobny problem do tego z pierwszego postu:

Na poczatku po instalacji, przy uruchomieniu gry zawiesila sie juz na wstepie, kolejne uruchomienie zawiesila sie na menu, za 3 razem na poczatku misji :| co jest z ta gierka?? :|

Komp: AMD: 4200+

2GB Ramu (patriot 800)

Radek 1600 pro

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Towarzysze! Doszedłem do wniosku, że nie tylko ta giera zawodzi ale również taka pozycja na silniku Blitzkriega jak I Wojna Światowa.

Wszystko przez dwurdzeniowe procesory AMD 64. Przedtem wystarczyło wyłączyć jeden rdzeń, ale teraz nic.

Zacząłem szukać rozwiązania nie tylko dla tej gry, ale ogólnie wszystkich na tym silniku.

Znalazłem taki oto link do patcha dla niektórych gierek jak również tej.

http://bkportal.com/default.asp?content=do...;downloadID=384

Ściągniecie i spatchujcie plik game.exe i odpalcie. U mnie wyszło, że menu gry i mapy rozdziałowe są w oknie, jednak rozgrywka na mapie taktycznej jest już w pełnym obrazie i gra prawidłowo działa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam całkiem inny problem. Grając kampanie ZSRR w kluczowej misji przeciw Chińczykom (chapter 3) mam się obronić, a następnie zaatakować pozycje wroga i zająć dworzec. Wszystko fajnie, atakują mnie jakiś ciężarówki i...i kupa. Wciskam Tab żeby sprawdzić zadania, nie działa. Esc, nie moge wybrać celów misji. Wyczyściłem nawet calutką plansze i nic. Po prostu gra nie jarzy celów misji. Czy ktoś wie co z tym faktem zrobić? Ewentualnie jakieś kody na przejście misji bo szukałem a nic nie znalazłem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam całkiem inny problem. Grając kampanie ZSRR w kluczowej misji przeciw Chińczykom (chapter 3) mam się obronić, a następnie zaatakować pozycje wroga i zająć dworzec. Wszystko fajnie, atakują mnie jakiś ciężarówki i...i kupa. Wciskam Tab żeby sprawdzić zadania, nie działa. Esc, nie moge wybrać celów misji. Wyczyściłem nawet calutką plansze i nic. Po prostu gra nie jarzy celów misji. Czy ktoś wie co z tym faktem zrobić? Ewentualnie jakieś kody na przejście misji bo szukałem a nic nie znalazłem.

Jeżeli dobrze zrozumiałem i wyeliminowałeś wszystkich wrogów w misji to wystarczy jeżeli wciśniesz esc i tam (nie pamiętam dokładnie gdzie) powinna być opcja "automatycznie rozegraj misję", wkurzające ale mi pomaga.

BTW. wersja w cda ma najnowsze pacze?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Poprzedni post zamknięty, zostałem skierowany tutaj więc ctrl+c,ctrl+v z tamtego postu:

Mam problem z Kryzysem Kubańskim, przy wczytywaniu misji (fazy bojowej)

następuje czarny ekran i często zwis komputera,czasami uda się jednak zamknąć grę.

Jest to o tyle dziwne że zaczęło się dopiero od pewnego momentu, wcześniej było ok. Próba rozwiązania problemu za pomocą patcha ze strony Cenegi nie powiodła się, również dual core patch nie dał efektów.

Co może być przyczyną tak dziwnego zachowania?

Sprzęt to : Pentium4 3,6 GHz, Geforce 7800 , XP SP2

PS. Dlaczego ten patch od Cenegi zajmuje tylko 3 mb podczas gdy do wersji US zajmuje prawie 20 MB ?

PS2. Z ciekawości dorwałem sie do wersji US i...ona działa bezproblemowo, nawet bez patcha!! O co tutaj chodzi??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak miałem na początku i chyba zacząłem coś tam robić z ponownym złączeniem, a potem rozłączeniem i jakoś poszło. To było spontaniczne, więc za bardzo nie wiem jaka jest dokładna solucja tego punktu, ale popróbuj.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Grając kampanie ZSRR w kluczowej misji przeciw Chińczykom (chapter 3) mam się obronić, a następnie zaatakować pozycje wroga i zająć dworzec. Wszystko fajnie, atakują mnie jakiś ciężarówki i...i kupa. Wciskam Tab żeby sprawdzić zadania, nie działa. Esc, nie moge wybrać celów misji. Wyczyściłem nawet calutką plansze i nic. Po prostu gra nie jarzy celów misji.

Wie ktoś jak rozwiązać ten problem??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak miałem na początku i chyba zacząłem coś tam robić z ponownym złączeniem, a potem rozłączeniem i jakoś poszło. To było spontaniczne, więc za bardzo nie wiem jaka jest dokładna solucja tego punktu, ale popróbuj.

W porządku, z tym dałem sobie radę, ale w następniej misji kolejny zonk - "obróć działa w kierunku fortyfikacji" - jakich kuffa fortyfikacji? I nie pisz, że należy obrócić te nieszczęsne działa w kierunku fioletowej strzałki, bo to - oczywiście - nic nie daje ( no i ciężko nazwać jedną chatę " fortyfikacją" )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta gra coraz bardziej mnie zadziwia :D

Próbowałem reinstalować ją, włączam i znowu ten cholerny czarny ekran.

No nic, próbuję ją paczować... a tu instalka od patcha wywala komunikat że błędna wersja gry! Wcześniej nic takiego nie miało miejsca, śmiało mogę rzec - za każdym razem instaluje się chyba inna wersja zupełnie innej gry która nazywa się Czarny Kryzys i traktuje o problemie w wyświetlaniu czarnego ekranu :P :P

Nie wiem co jeszcze mogę spróbować zrobić aby zadziałała... Jakiejś pomysły?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...