Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Abuk96

Rozwiązany: Karta Wifi a granie po sieci - nowy internet

Polecane posty

Witam,

sprawa przedstawia się tak że na dniach będę miał podłączany internet od neostrady (6mb/s) problem polega na tym że panowie wpinać będą mi się w gniazdko które mam zaraz przy wejściu do domu a komputer jest piętro wyżej w przeciwnym krańcu domu czyli żeby pociągnąć tam kabel od routera albo trzeba by ciągać kabel po ziemi albo wiercić dziury co odpada więc doszedłem do wniosku że wystarczy że pod stacjonarnego podepnę wifi a router będzie sobie stał na dole koło telefonu stacjonarnego.

Co potrzebuję żeby podpiąć wifi pod stacjonarnego blaszaka?

Czy faktycznie wifi będzie mi zabijać pobieranie i ping ?

Konfig kompa w podpisie.

Póki co wynalazłem takie coś:

http://www.saturion...._TL_WN722N.html

Generalnie cena karty do wifi którą musiałbym kupić do kompa nie gra roli byle by ping i download był stabilny jeśli się nie mylę to wraz z technologią N

Z góry dzięki

modem to sagecom wifi - 11n router f@st 2704

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karta koniecznie ma być na USB? Ping czy też ściąganie nie powinny się znacząco pogorszyć. Różnica między kablem będzie na pewno, ale do codziennego użytku wystarczy zwykła karta np. proponowana przez ciebie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wn722n zakupiony net póki co traci od 2 do 3 mb/s ale dopiero co na świeżo zainstalowany więc będę grzebał i starał się poprawić.

Póki co po jakimś czasie potrafi zgubić sygnał całkiem *router* ale mam nadzieję że to tylko chwilowo więc póki co temat można zamknąć w razie czego się odezwę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...