Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

fddsfwfa11

Rozwiązany: Problem ze sterownikami ATI

Polecane posty

Witam,

Mam problem który wystęuje już od jakiegoś czasu tzn. formatowałem komputer 3 razy w ciągu ostatnich 5 miesięcy i nadal to samo. Podczas instalacji sterowników do mojej karty HD4850 poprzez ati download i ręcznie występuje błąd po instalacji (AMD Display Driver-FAil). Sterownik ekranu AMD się nie instaluje, przez co nie da się w nic grać.... Ostatnio udało się to jakoś obejść chociaż żadnych opcji potem dostępnych nie miałem takich jak podkręcanie karty czy ustawianie programowe grafiki. Teraz już niestety ten błąd jest za każdym razem. Nie mam pojęcia co z tym zrobić aby sterownik ekranu wreszcie się zainstalował (Być może to wina moich starych dysków na których występuje sporo bad sectorów, ale podczas instalacji windowsa usunąłem i od nowa utworzyłem partycję to powinno być ok). Posiadam visual c++ 2008 ale to nic nie daje. Proszę o pomoc.... Szukam w internecie od dobrych paru godzin i nic pomocnego nie znalazłem;(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze to czy na pewno wyeliminowałeś problem z dyskami? Błąd odczytu to błąd odczytu.

Po drugie - taka już bolączka, także nVidii, nie wiem z którego roku masz tą kartę ale jeśli nie jest to jedna z nowszych to nie masz co liczyć na działanie nowych sterowników, o których pisze, że są kompatybilne. Spróbuj ręcznie pobrać starsze wersje sterów do tej karty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...