Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

thenat17

toca race driver 2

Polecane posty

mam problem z toca race driver 2 (oryginał) i logitech g25 ( oryginał :P) .

otoz nie moge przypisac pedalu gazu do gazu ani skretow. (toca race driver 3 nie mam tego problemu).

ale za to inne klawisze z kierownicy moge przypisac normalnie .

a w innej grze Evolution GT ,wogole nie widzie tej kierownicy, co robic ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ta kierownica ma niedziałać skoro gram na niej w inne tytuły takie jak : Toca Race Driver 3 !! , NFS U,U2, MW, CArbon, PS , LFS , GTR, GTR2, Gt legends , Juiced , mam wymieniac dalej ? LOL

po prostu RAce Driver 2 nie chce wykryc skrecania i pedalow, biegi dzialaja i klawisze wszystkie tez .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ta kierownica ma niedziałać skoro gram na niej w inne tytuły takie jak : Toca Race Driver 3 !! , NFS U,U2, MW, CArbon, PS , LFS , GTR, GTR2, Gt legends , Juiced , mam wymieniac dalej ? LOL

po prostu RAce Driver 2 nie chce wykryc skrecania i pedalow, biegi dzialaja i klawisze wszystkie tez .

ta kierownica ile stopni skretu ma? bo sadze ze to blad gry gdyz nie obsluguje tylu stopni...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko jasne.. o dziwo toca 2 nie oblsuguje 900 stopni ale jest pewien haczyk, wiem ze trzeba zmienic cos w confingu jakas linijke, wiem ze w cda to pisalo...

EDIT: przepisuje co pisze w recenzji (na wlasna odpowiedzialnosc)

szukasz pliku: pchardwareconfing.ini

i zmieniasz ExtraWideWheelLock=0 na ExtraWideWheelLock=1

(nie wiem czy pomoze, ale sadze ze warto sprobowac...)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem z grą:

Mam łącze ze zmiennym IP. Za każdym razem muszę tworzyć nowe konto, a to trochę denerwuje. Tym bardzie, że w grze zapełniłem już kontami całą listę i jak chcę stworzyć nowe, to gra mi się zacina( inne konta nie działają). Jest na to rada? :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm............. To potrzebny byłby jakiś router, do którego by się dało wcisnąć tego iplusa + bezprzewodowa sieciówka, tyle że nie wiem czy jest taki router, no i wychodząc z domu musiałbyś iplusa przekładać, żeby mieć neta przy sobie..........

ps. sorry jeśli są jakieś błędy z "ć" bo czasem nie chce działac

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś mi dać jakieś porady na przjście tych beznadziejnych rajdów (Euro Rally) strasznie są głupie, rozumiem że twórcy robili rajdówki Colin Mcrea Rally, i one były dobre, ale umieszcznie rajdów w grze wyścigowej to głupi pomysł, co dowodem jest TOCA race driver 2, bo już race driver 3 takie do d nie były :D.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...