Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

luki488

Pogorszenie pobierania.

Polecane posty

Witam mam następujący problem, od pewnego czasu net strasznie zwolnił jeśli chodzi o pobieranie.

Wcześniej pobierał po 300-500 kb/s w najgorszym wypadku 200 kb/s, a teraz zdarza się że po 30 o_O . Nie wiem czy to istotne ale szybkość buforowania na YT też tragicznie spadła. A wszystko po zatym jest wporzątku. CO ROBIĆ ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wirusów miał kilka, których się pozbyłem i nie pomogło ;/

No i kolejny problem do kupki, SKACZĄCY PING w grach. Czyli mam 70-90 a ty nagle 300-400 i taka zcinka na pół sekundki.

Może to być wina windowsa bo przez 7 miałem xp i było wszystko cacy nigdy coś takiego się nie robiło.

Nie pisz posta pod postem. Użyj opcji Edytuj. - politan

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

System sam z siebie nie podnosi pingu. Jeśli nie ma żadnych aplikacji korzystających z internetu w tle (aktualizacje systemu, p2p itd.) to wina nie powinna leżeć po twojej stronie. Jeśli masz możliwość pożycz od kogoś modem lub router i sprawdź czy problem dalej występuje. Jeśli nie masz takie możliwość to dzwoń po technika Orange, niech przywiezie ich router, jeśli problem pojawi się na nim to wina ISP.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po przeinstalowaniu gry ping wrócił do normalności, bo zauważyłem że w pewnych momętach fps-y spadały do 0 i wtedy powstawał lag, więc wnioskuję że skoki pingu były spowodowane błędem gry. Lecz pobieranie nadal jest kiepskie, ale trochę się poprawiło bo pobiera po 150 kb/s tylko że ta wartość nie utrzymuję się a ciągle spada aż do 50 kb/s. Zaczekam kilka dni może się wszystko naprawi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...