Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 04/2013

Polecane posty

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 04/2013

Zaczynamy od prezentu:

Gold do World of Tanks

A konkretniej

1000 golda i 3 dni premium dla graczy zakładających konto w grze (wartość ok 26 zł)

1200 golda dla graczy posiadających już konto (wartość ok 24 zł)

Przy czym gracz zakładający nowe konto będzie mógł skorzystać z obu kodów co w sumie da mu 2200 golda i 3 dni premium (wartość ok 50 zł)

Drugi prezent to:

Archiwum CD-Action z roku 2001 w formacie PDF

Trzeci prezent i jednocześnie "pełniak":

Płyta wypełniona najlepszymi grami indie. Będą na niej 44 pełne wersje gier, 12 dem i 12 gier przeglądarkowych. Wszystkie tytuły to pozycje znane, nagradzane lub będące finalistami konkursów i festiwali takich gier.

]DEMA GIER NIEZALEŻNYCH: Amnesia: The Dark Descent, Analogue: A Hate Story, Atom Zombie Smasher, Botanicula, English Country Tune, Frozen Synapse, Gorogoa, Pulse, Scrumbleship, The Uncanny Fish Hunt, Tiny & Big: Up the Mountain, To the Moon

GRY PRZEGLĄDARKOWE: About Love, Hate and the other ones, Atum, Continuity, dys4ia, GIRP, March, One and One Story, Prom Week, Realm of the Mad God, The Path Taken, The Snowfield, Solipskier

GRY NIEZALEŻNE: [stranded], 0.A.D., 1916: Der Unbekannte Krieg, A Flipping Good Time, A House in California, At a Distance, Back to Bed, Blackwell?s Asylum, Cart Life, Deity, Desktop Dungeons, Devil?s Tuning Fork, Farsh, Find Me A Good One, Fract, GEAR Full Circle, Haunt, Heroes of Newerth, Igneous, Leshy, Loop Raccord, Mightier, Mirror Moon, Nitronic Rush, Nous, Octodad, PaperPlane, Perspective, Pixi, Project Sphere, R-evolution, Slender: The Eight Pages, Solace, Spectre, Spelunky, Subsonic, Super Crate Box, The Fourth Wall, Toys, Ulitsa Dimitrova, Unmanned, VESPER.5, Warsow, Zineth

Magicka PL (Steam)

Far Cry 2 PL

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Nie bluźnij biggrin_prosty.gif.

W końcu CDA wysłuchało m.in moich uwag o tym, że konkurencja daje złoto do czołgów a oni nie i dlaczego? tongue_prosty.gifbiggrin_prosty.gif Dla mnie super sprawa, dla pozostałych 999 999 Polaków grających w tą grę również smile_prosty.gif. I to jest odpowiedź na pytanie czemu ciągle ja kupuję CDA. Czasami wydaje się, że w ogóle nie liczy się z czytelnikami, ale potem tak przyjemnie nas zaskakuje i zaskarbia sobie serca fanów. Dla mnie bomba i duże pochwały dla redakcji. Kończę tradycyjnym....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wartość około 50 zł ? Chyba nie bardzo ... na allegro LEGALNE kody na Gold do WoT to 7 zł za 2000 golda + 7 dni prem.

Prosimy o linka do takowych LEGALNYCH ofert. Takich po ktorych nie tracisz potem golda i nie blokuja ci konta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bedzie ale o samym numerze pogadamy w piatek, przy jego zapowiedzi.

Niech zgadnę - na okładce będzie Lara z najnowszego Tomb Raider, które na Zachodzie zbiera same pozytywne opinie. Może sam się kiedyś tym Tomb Raiderem zainteresuję... :trollface: ?

Co do złota do World Of Tanks to bardzo miły gest. Założyłem konto w tej grze lata temu i może teraz będzie okazja, żeby do niej powrócić (przy okazji ściągając gigabajty uaktualnień...).

To będzie w formie jakiejś zdrapki?

P.S. Ema? CD-Action wysłuchało Twoją prośbę :D .

[DOPISEK]

Dzięki za odpowiedź.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość djmati


http://allegro.pl/world-of-tanks-zaproszenie-1000-gold-3-dni-premium-i3063963225.html
http://allegro.pl/world-of-tanks-zaproszenie-7-dni-premium-2000-gold-i3068436444.html

Prosze o to aukcje 2 legalnych firm sprzedających kody za 1,50 zł i 6 zł

PS sam kupowałem kody od tych firm i nic nie blokowali a kody wchodziły za pierwszym razem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja pare razy przebieglem na czerwonym swietle i NIC mnie nie przejechalo. Co dowodzi, ze przebieganie na czerwonym swietle nie niesie zadnego ryzyka?

Uwazasz, ze wszystko jest ok - podaj namiary na swoje konto WOT a ja powiadomie chlopakow z Wargamingu, zeby zweryfikowali zrodlo wplywow na nie. trollface.gif

W koncy w necie mozesz sciagnac wszystkie pelniaki za free nawet...

Owszem, na aukcji mozesz kupic "nowego I-phone 5 za 100 zl", trafiaja sie. Przy czym potem mozesz sie zdrowo tlumaczyc na policji "myslalem, ze to legalne, nie wiedzialem ze to kradzione".

Z ciekawosci - ile kosztowaloby 1000 golda od Wargamingu? Widzisz subtelna roznice w cenie i nie wydaje ci sie podejrzana? Serio?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czemu, ale kiedy słyszę o WoT, od razu robię się smętny. sad_prosty.gif Może dlatego, że jestem singlowcem, a na tytuły only multiplayer patrzę z pogardą? Ale mój kuzyn, czytający od wakacji CDA (dzieki mnie wink_prosty.gif ), gra w tę grę, więc się ucieszy z dwóch kodów. wink_prosty.gif Uwielbiam dawać! serduszka2.gif

@up Smuggler, mistrz ciętej riposty. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czemu, ale kiedy słyszę o WoT, od razu robię się smętny. sad_prosty.gif Może dlatego, że jestem singlowcem, a na tytuły only multiplayer patrzę z pogardą?

Mam tak samo, tyle ze nie patrze z pogarda, a raczej ze zdziwieniem. No ale moze sam sie w koncu skusze, by sprawdzic jak to smakuje...

8azyliszek: Przecież Allegro zdejmuje nielegalne aukcje. To czemu takie coś jeszcze wisi?

A czemu ciagle dziala chomikuj.pl, gdzie pirat na piracie lezy i piratem pogania?

Sam jeden jedyny raz sie skusilem, kupujac za 1/4 ceny przedluzenie licencji na Kasperskiego (gosc przysiegal, ze ma ja z Orange, gdzie dostal wraz z telefonem). Po 3 miesiacach zablokowali mi konto i antywirusa, bo kod byl nielegalny. Narobilem dymu, postraszylem kolesia sadem i oddal kase, gesto sie tlumaczac "ze to kolega mu dal zeby wystawil, bo on nie mial konta na allegro" itd. Kupilem przedluzenie w legalnym sklepie i dziala. Okazje tego rodzaju sa okazjami - dla sprzedajacych...

Ze Wargaming zawyza ceny? Co poradze, u nas taniej. trollface.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość djmati
@ 8azyliszek

Te aukcje SĄ legalne dlatego dalej są dostępne a kody działają [5 razy w ciągu kilku miesięcy kupiłem kody od jeden z tych firm].

@ Smuggler

Te kody są rozprowadzane legalnie, nie kradzione itp a przykład z iphone'm jest z czarnej "otchłani"

No to udowodnij to czynem - podaj namiary na swoje konto w WoT. Przekonamy sie u samego zrodla czy to prawda. Czy tez bedziesz tylko tak mowil ale nie poddasz sie weryfikacji?

Sam fakt, ze kody dzialaja niczego nie dowodzi - jesli z drukarni, gdzie tloczylismy plyty wycieknie na allegro 1000 kodow po np. 3 zl/szt. to choc jak najbardziej dzialajace, wcale nie beda legalne. A niska cena za zlotko az z daleka krzyczy "to jakis kant musi byc". Tak samo jak "oryginalne I-phone 5 za 300 zl na gwarancji".

Dodatkowo cena podana przez was jest ZAWYŻONA nawet do ceny na stronie oficjalnej.

Cena to 43 zł za 2500 golda czyli cena waszych 2200 golda to max 37 zł więc z skąd te kwota 50 zł ?

A 3 dni konta premium to teraz za darmo daja? Nasze ceny sa ich cenami, bo od nich zloto mamy...

Przypominam aukcje legalnych kodów to średnio 7 zł za 2000 golda + 7 dni premium + darmowy czołg

A legalny Crysis 3 na chomiku za bodaj 3 zl (koszt oplacenia transferu). Chomik ciagle jest, gra lezy i dziala - to MUSI wiec byc legalne!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...