Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Loukasz

Przeprowadzka z jednego dysku twardego na drugi

Polecane posty

Witam. W sumie naprawdę nie wiedziałem jak nazwać temat, ale myślę, że ująłem to poprawnie.

Sytuacja wygląda następująco- jutro przystąpię do zakupu świeżego procesorka oraz nowego dysku twardego, gdyż stary- 250 GB- już mi nie starcza. No i tu pojawia się mój problem. Chciałbym dalej czuć się jak u siebie, a niestety mam strasznie nieuporządkowane pliki na dysku, boję się, że mógłbym coś utracić. Myślałem wyeksportować rejestr do jednego pliku, postawić Windowsa na nowym dysku, przenieść cały dysk na nowy, wyłączając pliki systemowe, importować rejestr. Liczę się z tym, że wydajność dysku pewnie szybko spadnie, ale pogodziłem się z tym. Natomiast moje pytanie jest następujące- czy to da radę zrobić? Albo są jakieś inne pewniejsze i lepsze metody na przeprowadzkę?

Z góry dziękuję za odpowiedź ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Loukasz - Ale po co chcesz się bawić z rejestrem?

Na jakich danych zapisanych w rejestrze Ci tak zależy, aby nie móc przerzucić wszystkich danych tak po prostu na nowo zainstalowanego Windowsa? :)

Ew. jeśli bardzo Ci zależy na starych danych, podłącz drugi dysk i będziesz miał 250GB + nowy dysk, bez utraty żadnych danych :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Loukasz - Ale po co chcesz się bawić z rejestrem?

Na jakich danych zapisanych w rejestrze Ci tak zależy, aby nie móc przerzucić wszystkich danych tak po prostu na nowo zainstalowanego Windowsa? smile_prosty.gif

Ew. jeśli bardzo Ci zależy na starych danych, podłącz drugi dysk i będziesz miał 250GB + nowy dysk, bez utraty żadnych danych smile_prosty.gif

Po prostu kiedyś miałem podobną sytuację i brak niektórych (sam nie pamiętam teraz już których) wpisów w rejestrze doprowadził do kilku problemów, nie aż takich wrednych ale jednak utrudniających życie... Chociaż teraz jak tak o tym myślę to może jednak... Raz się żyję, można zaszaleć ;D!

@Antros22

Dzięki ;)! W sumie o to mi chodziło, pomyślę jeszcze nad tym jak rzekłem wcześniej ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...