Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kosakow

Czyszczenie układu chłodzenia w laptopie

Polecane posty

Witam. Mój 1,5 letni laptop zaczął się mocno grzać (90+ st. C.). Postanowiłem go przedmuchać, ale nie wiem czy warto go rozkręcać żeby to zrobić, bo nie znam się w ogóle na takich rzeczach. Czy ktoś może ocenić stopień skomplikowania takiego zabiegu w tym modelu? Myślałem ewentualnie by radiatory i wentylator powietrzem przedmuchać. Mam gwarancję dlatego zastanawiam się czy ma to sens.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, mam laptopa MSI GT683, jako, że kupiłem go w zeszłym roku, gdzieś tak w marcu- gwarancja jeszcze obowiązuje. I z tego względu rwanie plomby nie wchodzi w gre confused_prosty.gif (tak na marginesie, po cholere toto naklejać i wkurzać użytkownika, to ja nie wiem), tym niemniej, laptop wykazuje oznaki grzania się (ot taki World of Tanks, świeżo po starcie 80 fps, po jakimś czasie 60. 40. by spaść do 20 i szarpać), czy jest jakiś sposób przeczyszczenia go, bez rozkręcania? Oddawanie do serwisu średnio mi się widzi, bo lapek jest potrzebny i często używany.

Edit: Pytanie nieaktualne. Zadzwoniłem do MSI Polska, i miła Pani poinformowała mnie, że mogę tą plombę z dolnej pokrywy zerwać bez strachu, gwarancja nadal będzie obowiązywać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...