Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

AllisterCreed

Instalacja na gier na pendrive

Polecane posty

Dzień dobry. Jestem na forum od niedawna i nie mam pojęcia, czy wpisuję nowy temat w odpowiednią część forum.

Mam pytanie. Moja znajoma posiada laptopa, na którym chciałaby zaoszczędzić miejsce na dysku. Jest też zapalonym graczem. chciałbym zapytać czy jest możliwość instalacji gry na pendrive. wiem, ze było to możliwe w starszych tytułach, ja tak robiłem przy GTA 3, ale nie wiem jak z nowszymi tytułami, a nie chciałbym ją narażać na koszta w razie niepowodzenia. Interesują mnie pendrive o zawartości 32 GB, opcjonalnie 16 w przystępnej cenie. Z góry Dziękuję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję, za odpowiedź. Jeżęli ktoś mialby jeszcze jakąś dobrą radę to bardzo proszę. I dodatkowo zamieszczam jeszcze pytanie, które naszło mnie w czasie oglądania pendrivów w sklepie. CZy prędkość 45mb/s bylaby wystarczająca? Czy starczy mniejsza? Napewno jeżęli mamy na myśli nowszą grę, czyli z coraz to nowszych tytułów to pewnie będzie potrzebny lepszy przesył. Tak?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ee tam, usb 2.0 i dobry pen i mozna smialo instalowac, niektore peny nawet szybciej kopiuja niz dysk z talerzami, niektorzy nawet uzywaja penow do wirtualnej pamieci i nawet jest standardowo taka opcja w windowsie to musi cos w tym byc ;p

tylko wazne aby pod dobry port usb wpiac ;p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...