Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Harom

Dynasty Warriors (seria)

Polecane posty

Witam,

Według mnie najlepszy slasher na PS3 i PS2 grałem w trzecią piątą i szóstą część ta jednak ostania najmniej mi się podobała strasznie łatwy i mało satysfakcjonujący system kombosów (kwadrat kwadrat...kwadrat) w trójce do dziś pamiętam jak każdą bite przechodziłem po kilka razy szukając legendarnych przedmiotów broni dla nas lub naszych "ochroniarzy".

Najbardziej boli mnie to że bardzo trudno dostać gdzieś w Polsce (po normalnej cenie) samą grę sam szóstkę kupowałem od znajomego z UK.Niedługo premiera w europie DW 7 Empires a jak głoszą plotki ósemki w Japonii( pod koniec lutego) mam nadzieję ze DW 7 Empires będzie można dostać w Polsce po rozsądnej cenie.

Próbowałem kupić (nową) DW 7 Xtreme legends jednak najtaniej +/- 150zł gdzie na e-bay'u można dostać za 100 z wysyłką.

Jakie są wasze wrażenia z grą?

Fani serii?

A może próbowaliście też innych gierek podobnych?(Warriors Orochi , DW Gundam)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszkę mało fanów tej gry tutaj na forum. Ja grałem w którąś część na PS2 i szczerze średnio mi się podobało - jedna z najbardziej monotonnych gier w jakie grałem, może inne części są lepsze, bardziej urozmaicone. Nie hejtuję, ale są inne gry sprawiające masę radochy. No cóż, każdy ma swój gust wink_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karta produktu DW8 pojawiła się na Steamie, i jak widać sprzedażowa klapa Yaiba niczego ich nie nauczyła. Gra kosztuje 50?, co jest kosmiczną kwotą jak na grę PC. Nawet biorąc pod uwagę ceny w innych krajach, to mało która produkcja osiąga taki pułap cenowy. Co prawda gra nie jest aż tak niszowa jak Yaiba, ale również jest skierowana do specyficznego odbiorcy, więc nie wróżę im jakiegoś spektakularnego sukcesu. Sam mam zamiar kupić, bo uwielbiam wszystkie Warriorsy, ale na razie poczekam czy któryś z polskich sklepów nie będzie sprzedawał cyfrowej kopii nieco taniej (tak muve i cdp, na was patrzę :)).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie pojawią się klucze w polskiej dystrybucji (Yaiby w sumie też nie było) to kupię za pełną cenę, bo prócz Killer is Dead i Evil Within nic konkretnego mnie w tym roku już raczej nie interesuje. Mniemniej jednak cena jest ogromna.

BTW, na wg Steama jest tylko angielskie udźwiękownieie. DW bez japońskiego dubbingu traci dużo ze swojego uroku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba odwrotnie. Pierwsze dwa Warriorsy w jakie grałem to DW4 Hyper i Warriors Orochi i w obu przypadkach dubbing angielski się sprawdzał. Camp bo camp, dubbing anime bo dubbing anime, ale wszystko razem jakoś pasowało.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie ostatnie DW dostawały darmowe DLC wprowadzające japoński dub. DW8: Xtreme Legends jeszcze go chyba nie ma nawet na konsolach. Możliwe, że na PC będzie później w dodatkowej zawartości razem z masą dostępnych BGM i Base packów. Jak coś to warto spróbować zasięgnąć informacji u europejskiego Tecmo. Jeśli coś wiedzą to dostaniesz odpowiedź.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O fajnie by było. O ile do angielskiego dubbingu nic nie mam to jednak japoński + napisy jest dla mnie optymalny w japońskich grach. tongue_prosty.gif Może ewentualnie ktoś da moda zmieniającego głosy.

Nadal trochę mnie mierzi jak słyszę jak mówią Cao Cao przez C a nie przez K w angielskim. ;_; Nie wiem czy we wcześniejszych częściach to był błąd ale to po prostu brzmiało lepiej z K. A co jak co ale jego imię to niemal ciągle się pojawia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawostka. Ludzie w sklepach mają ceny takie jak podałem wyżej, czyli 40 euro/dolarów, jednak ci którzy kupili grę (US może składać pre-order) kupują ją po 25$. Na razie nie wiadomo czy jest to bug, czy jakiś ukryty discount na start, ale żałuję że nie jestem w US tongue_prosty.gif

http://imgur.com/UfIGzzI

http://imgur.com/aSOb8SP

Druga ciekawostka:

http://steamdb.info/app/211140/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile się zorientowałem ta druga cena jest przeznaczona dla tak zwanej "drugiej strefy" (zapomniałem jak to się naprawdę nazywa) gdzie zwykle wszystko jest tańsze. Nie wiem do końca które kraje się tam wliczają jednak. Za to zawsze się zastanawiam czemu polski tam nie ma. tongue_prosty.gif

I miło gdyby 7 też miała wyjść, ale tez nie ma to dużo sensu, bo następna część DW sprawia że poprzednia traci sens, bo to bezpośredni upgrade. Co prawda wersja PC 7 już istniała w Japonii, więc pewnie dużo nie wydali.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...