Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

M@TH3V

Przekierownia portow w routerze.

Polecane posty

Posiadam router bc01 gigabyte, i muszę przekierować porty do gry sieciowej, i mam 1 teraz problem, w routerze mam podac zakres portu, rodzaj, i adres ip komputera na ktory mam go przekierować, i teraz chce przekierowac porty na adres mojego pc, tylko skad mam wziąć ip? Skoro jest ustawione na karcie sieciowej w moim pc jako automatyczne?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reygnacja z dhcp moze byc bolesna :) Zwlaszcza jak wylaczysz usluge w routerze i wszyscy zaczna sie zbiegac i marudzic, ze nie dziala. Wpisanie na stale ip moze prowadzic do jakichs konfliktow.

Nie wiem, co to za siec, i na ile ten router jest konfigurowalny, ale mozna ograniczyc zakres adresow przydzielanych przez dhcp, a sobie przypisac cos spoza tego zakresu. Wtedy nie bedzie konfliktow.

Ciekawe co by bylo jakbys zamiast konkretnego adresu przekierowal te porty na cala siec :) (ip: x.y.z.0) Moze uda Ci sie uniknac problemu, a moze stworzysz sobie wiekszy :)

Nie poruszyles dalej tematu rodzaju pakietow, pewnie to juz wiesz, ale: TCP/UDP.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszyscy zaczna sie zbiegac i marudzic, ze nie dziala. Wpisanie na stale ip moze prowadzic do jakichs konfliktow.

Jazcy wszyscy :lol: Mam router wifi, ktory dzieli lacze na 2 pc :wink:

A moje ustawienia mieszaly cos u goscia z 10km ode mnie :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...