Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

marius150

Brak obrazu z VTX Radeon HD 5750

Polecane posty

Witam.

Mam problem z obrazem w HD 5750, gdyż nie wyświetla się. Wcześniej korzystałem z zintegrowanej grafiki Nvidia GeForce 7025 / Nvidia nForce 630a. Próbowałem przełączyć obraz w BIOSie z zintegrowanej na HD 5750, ale nie wiem jak (pewnie przed tym trzeba zaktualizować BIOSa, ale też nie mogę z tym poradzić.). Proszę o pomoc.

Grafika zint. : Nvidia GeForce 7025 / Nvidia nForce 630a

Grafika, "bez obrazu" : VTX Radeon HD 5750

Procesor : AMD antlon II x2 255

Płyta Główna : Asus M4N68T-M V2

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaktualizowałem BIOS'a, ale nic nie pomogło. Jak będzie tylko możliwość to sprawdzę jeszcze na innym kompie, ale sądzę, że karta jest niestety uszkodzona. A jak by nie działało na drugim to kompie to jest możliwość naprawy karty?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"A jak by nie działało na drugim to kompie to jest możliwość naprawy karty?

Zależy. Możliwych usterek w karcie jest mnóstwo, więc zależy czy naprawa jest opłacalna, jeżeli uszkodzona jest sekcja zasilania to naprawa raczej nie będzie zbyt droga, ale jeżeli uszkodzenie jest większe np główny chip + pamięci to już raczej bez sensu naprawiać bo koszty nowej karty będą podobne. Oczywiście trzeba doliczyć jeszcze koszty transportu do serwisu ( nie do kolegi z lutownicą, bo kart już tak łatwo sie nie naprawi ). Jednak ja nie był bym taki pewny że karta jest zepsuta, bo wtedy płyta główna powinna dawać jakieś sygnały, ewentualnie na karcie zazwyczaj są jakieś diody sygnalizujące o błędzie - przyglądnij się.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...