Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Qristips

Podłączenie pada do PC i błąd ze sterownikami !

Polecane posty

Witam,

Mam bezprzewodowy pad do Xboxa360 i postanowiłem kupić transmiter aby móc również grać na komputerze. Gdy podłączyłem urządzenie wystąpił błąd podczas instalacji. Wsadziłem dołączoną płytę ze sterownikami i gdy odpalam setup wyskakuje błąd ze zgodnością. Podczas odpalania w innym trybie zgodności program w ogóle się nie włącza. Gdy odpalam aplikację poniżej setupstb sterowniki instalują się i podczas naciśnięcia Finish program przestaje działać. Próbowałem odpalić mimo tego ale transmiter nie wyszukuje pada. Podłączałem USB z tyłu, instalowałem sterowniki z podłączonym transmiterem i odłączonym i wyskakuje ten sam błąd. Również wyszukiwanie sterowników przez menedżer urządzeń i pobieranie sterowników z strony microsoft. Prosze o pomoc ;P

Screen z błędu

http://imageshack.us...eztytuufjo.png/

Mam Windows 7 64 bit

Ok, teraz po zainstalowaniu przez setupstb i kliknięciu Finish program wyłącza się normalnie ale próbuje zainstalować sterowników poprzez menadżer urządzeń i też nic nie działa. Licze na szybką odpowiedź żeby mieć w razie czego czas na wymiane/reklamacje produktu (kupione na allegro ;P).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...