Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pavvo11

Problem z portami - ZTE ZXDSL 831All

Polecane posty

Witam, opiszę swój problem.

Mam router ZXDSL 831All, potrzebuje zainstalować hamachi, żeby inni mogli się połączyć ze mną na serwerze pewnej gry. i tutaj zaczyna się problem, a mianowicie nikt nie może się połączyć. Przez parę godzin szukałem rozwiązania. Dodawałem w ustawieniach routera (NAT) porty, które chciałem odblokować. Ściągałem program do odblokowania portów, nic. Dalej zablokowane. Zapora ma dodane wyjątki, również była wyłączana. Antywirus to samo. Ma ktoś jakiś pomysł, albo widzi gdzie popełniam błąd?

PS. Mój system to Win7 Home Edition.

PS2. Skąd wiem, że to wina routera? Poprzednio miałem ten sam problem na WinXP. Wtedy wystarczyło zamienić router na starszy, które nie sprawiał żadnych problemów. Niestety Siemens A100 nie ma sterowników pod WIn7...

PS3. Nie przypuszczałem, że najtańszy router ma takie zabezpieczenia portów, które nie sposób obejść...

PS4. Tak, przy dodawaniu wyjątków korzystałem z portforward.com.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Masz włączone DHCP na routerze? Jeśli tak to na 100% komputer dostaje to samo IP, na które przekierowane są porty?

2. Oczywiście zdajesz sobie sprawę ze zmiennego zewnętrznego IP nadawanego przez Neostrade i znajomym podajesz ciągle nowy adres?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...