Skocz do zawartości

Minecraft.net - jak zmienić email?

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
7 odpowiedzi na ten temat

BodzioAssassin

BodzioAssassin

Krasnolud

• Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 185 postów
Witam, mógłby mi ktoś wytłumaczyć jak zmienić email na Minecraft.net? Jest podana gdzieś instrukcja lecz nie mogę do niej dotrzeć. Proszę o pomoc.

Zapoznaj się z zasadami tworzenia nowych tematów oraz ich poprawnego nazywania. - Bronek

Ogłoszenie

Linki Sponsorowane

KB1

KB1

I never asked for this

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1531 postów
  • Skąd:__̴ı̴̴̡̡̡ ̡͌l̡̡̡ ̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ ̡͌l̡̡̡̡.__
Z tego co wiem, możliwość zmiany e-maila przypisanego do konta nie jest na razie możliwa. Będzie jednak wprowadzona w przyszłej aktualizacji systemu kont.

Edytowany przez KB1, 09 luty 2013 - 01:27.

Dodany obrazek
---------------------------------Haters gonna hate-------------------------------
Spoiler

BodzioAssassin

BodzioAssassin

Krasnolud

• Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 185 postów
Napisałem do nich na email payment@mojang.com dwa emaile. Jeden dotyczące tej zmiany emailu a drugi z pytanie gdzie mój zamówiony gift-code. Niestety jeszcze nie dostałem odpowiedzi. Wie ktoś może czemu?

Edytowany przez BodzioAssassin, 10 luty 2013 - 13:27.

BodzioAssassin

BodzioAssassin

Krasnolud

• Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 185 postów
Ok, na razie nie mogę zmienić emaila prze minecraft.net więc spróbowałem przez Mojang Accounts. Jednak tam potrzeba mojego starego emaila do którego nie pamiętam hasła i chcę zmienić ten email lecz Mojang chce wysłać na ten stary email do którego nie posiadam hasła instrukcje jak zmienić ten email. Może mi ktoś tutaj napisać te instrukcje?

Ogłoszenie

Linki Sponsorowane

KB1

KB1

I never asked for this

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1531 postów
  • Skąd:__̴ı̴̴̡̡̡ ̡͌l̡̡̡ ̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ ̡͌l̡̡̡̡.__
Jeśli przy tworzeniu konta ustawiłeś pytanie kontrolne, możesz zmienić adres e-mail poprzez stronę.
Dodany obrazek
---------------------------------Haters gonna hate-------------------------------
Spoiler

BodzioAssassin

BodzioAssassin

Krasnolud

• Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 185 postów
Nie zadziałało. Pokazuje mi coś takiego:
Error! Request denied. To get help with changing your e-mail address visit our Support Center.

KB1

KB1

I never asked for this

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1531 postów