Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Jonek

W niektórych grach MMO zacina mi się myszka.

Polecane posty

Dzieje się tak np w Counter Strike: Global offensive, czy Hawken. W CS zacina się już od samego włączenia w menu. Kiedy poruszam myszką gra się tnie, a kiedy przestanę nią poruszać jest ok. W Hawkenie jest tak kiedy już dołączę to jakiejś gry. Jest to o tyle dziwne, że np w Team Fortress 2 wszystko jest ok. Proszę o pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podaj jaka to myszka.

Jeżeli jest na USB to spróbuj podłączyć mysz pod inny port

Myszka USB Tracer Sniper

http://www.purepc.pl/klawiatury_i_myszki/test_tracer_sniper_dobra_myszka_dla_graczy_w_niskiej_cenie?page=0,1

Zmiana portu nic nie dała, tę myszkę mam już jakiś czas i wcześniej z CS GO nie miałem problemów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A myszka na kabel usb też tnie?

Ta myszka jest na USB ;p

Naprawiłem to zmieniając Polling Rate z 500Hz na 125Hz.

Ale nie satysfakcjonuje mnie to do końca bo jeszcze z tydzień, 2 tygodnie temu grałem normalnie na 500Hz

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli 2 tygodnie temu wszystko było ok, ą dziś jest coś nie tak to wina leży po stronie myszki. Wątpię żeby od tak sterowniki zepsuły się.

Nawet jeżeli tak jest to tego raczej gwarancja nie obejmie, bo co można powiedzieć? W dwóch grach zacina mi grę? To chyba nie przejdzie :P

Poza tym na tych 125 Hz jakoś chodzi, a nie chce mi się bawić w te gwarancje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaką masz podkładkę?

Podkładkę z CD-Action :P ale bez podkładki jest to samo. Jak poruszam myszką powoli to wszystko jest normalnie, a gdy poruszam nią szybciej to gra się tnie. Ale przy 500 Hz, bo 125 Hz chodzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi przy 125Hz to graj na tylu. Ewidentnie jest to wina samej myszki. Możesz też spróbować w Menadżerze urządzeń odinstalować urządzenie i wgrać je spowrotem, może coś "pyknie". A jak masz gwarancje to spróbowałbym oddać, bo powód zacinania się gry przez myszkę jest normalnym powodem, przynajmniej dla mnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...